kadınlar neden kariyer yapmış bir eş isterler

carrier den türeme kariyer kelimesinin türkçedeki kullanımını baz alırsak kariyer yapan bir adam mühendis olmalı ve aselsan, otokar ya da bmc gibi savunma sanayii şirketlerinde çalışıyor olmalıdır.

dolayısıyla hem parası var hem de sizi kariyere bindirip gezdirme havası var.

düşünsenize kocanız sizi bir kirpi ile gezdiriyor kordonda.

ps: varsa böyle bir müyendis hem genç, hem güsel bekar bir bayanım. pişt ltfn.
devamını gör...
çünkü benimle diğer bir kadına hava atacaktır. statü , güç ve gelecek kaygısı ile hareket eden kadındır.
devamını gör...
kadınlar neden çocuk doğururlar gibisinden bir soru.
devamını gör...
ilkel bir duygu olduğundan olabilir. fizikçe zayıf tür, güçlü bir türle beraber olarak yaşam mücadelesini devam ettirmek ister. bu da ona benziyor kariyer demek başarı ve para demek bunlar da doğru orantılı olarak gücü getiriyor meydana zihinlerde. ayrıca fizikçe zayıf türün duygusal gücüne güç katması meselesi de vardır ki paha biçilemez bu onun için.

yapacak bir şey yok... ya böyle hatun almayacaksınız ya da bunlara kızmayacaksınız.
devamını gör...
kadınlar hem çocuk hem kariyer yapmıyolar mıydı? şimdi kariyer yapan eş mi istiyolarmış? nesil değişimleri ne hızlı oluyo boyle yetişemiyoruz.
devamını gör...
çünkü daha kolaydır.

kendilerini; "merhaba ben kaymakam karısıyım" diye tanıtırlar. kendi isimlerini kullanmaya kullanmaya unutmuş bile olabilirler.
devamını gör...
çünkü kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanır. "erkek" kelimesinin erk (güç) kökü ile ilişkili olduğunu düşününce, kadının erkekte güç araması çok da garip değil. çünkü kadınlar genel olarak, erkeğin omzuna başını yaslama, korunma kollanma ihtiyacında ve fıtratındalar. bundan daha doğal bir şey yok. kariyer sahibi erkek, kadının gözünde daha güçlü. bunun, statü ya da daha fazla ayakkabı sahibi olma isteği ile ilgisi yok. ha, kariyer yapmış bir erkek doğal olarak bunları sağlayabilir, evet. ama tabi ki kadının tek kriteri bu değil.

başka bir diyeceğim yok hakim bey.
hep kadınlar hep kadınlar. siz çoooook güzel kadın isteyince sorun olmuyor ama. biz, "kariyer sahibi olsun mümkünse" deyince auvv. şimdi eksileyebilirsiniz.
devamını gör...
ununu eleyip eleğini asmış biri olarak "banane" dediğim soru. bırakın bekar erkekler bu soruyu yıllarca düşünüp dursunlar. arkadaşlar yapmayın, etmeyin.. kadınları anlamak için bir ömür yetmez. akışına bırakın..
devamını gör...
düşünün hayata 1.0 yenik başlayan erkek oluyor çünkü çocuk doğuramaz e artık işe de yaramıyor, tıpkı sütçü ineklerin ve yumurtacı tavukların erkek yavrusu gibi yaşamasına gerek olmayan bir tür olarak kaldıhttp://lar.ve üzerlerinde askerlik gibi bir baskı da var.hanım kızımız ise okuldan karıyerden başka bir derdi yok haksızlık değil mi bu ayrıca gelecek nesilleri kim doğuracak artık erkeklerde çocuk doğursunlar canım
devamını gör...
dört çocuğa ve holding sahibi bir eşe sahip ev hanımıyken ikindi kahvesine gittiğin komşuya "ayşe abla bende evden çocuklardan bunaldım şöyle ufak bir butik mi açsam diyorum" deyip"ayol şekerim işin mi yok bırak kocan çalışsın sen ye" dedirtebilmek için.

şimdi bir empati yapın beyler; evde oturuyorsunuz çay,kahve tek derdiniz müge anlı nın programındaki üç erkeği aynı anda idare eden kadın ın bu işi nasıl başarıyor olması oluyor karınız eve para getiriyor siz çatır çatır yiyorsunuz. hak verdiniz değil mi? evet üzmeyin eşlerinizi,kariyer yapın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar