kadınlar neden kariyer yapmış bir eş isterler

carrier den türeme kariyer kelimesinin türkçedeki kullanımını baz alırsak kariyer yapan bir adam mühendis olmalı ve aselsan, otokar ya da bmc gibi savunma sanayii şirketlerinde çalışıyor olmalıdır.

dolayısıyla hem parası var hem de sizi kariyere bindirip gezdirme havası var.

düşünsenize kocanız sizi bir kirpi ile gezdiriyor kordonda.

ps: varsa böyle bir müyendis hem genç, hem güsel bekar bir bayanım. pişt ltfn.
devamını gör...
ilkel bir duygu olduğundan olabilir. fizikçe zayıf tür, güçlü bir türle beraber olarak yaşam mücadelesini devam ettirmek ister. bu da ona benziyor kariyer demek başarı ve para demek bunlar da doğru orantılı olarak gücü getiriyor meydana zihinlerde. ayrıca fizikçe zayıf türün duygusal gücüne güç katması meselesi de vardır ki paha biçilemez bu onun için.

yapacak bir şey yok... ya böyle hatun almayacaksınız ya da bunlara kızmayacaksınız.
devamını gör...
çünkü daha kolaydır.

kendilerini; "merhaba ben kaymakam karısıyım" diye tanıtırlar. kendi isimlerini kullanmaya kullanmaya unutmuş bile olabilirler.
devamını gör...
çünkü kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanır. "erkek" kelimesinin erk (güç) kökü ile ilişkili olduğunu düşününce, kadının erkekte güç araması çok da garip değil. çünkü kadınlar genel olarak, erkeğin omzuna başını yaslama, korunma kollanma ihtiyacında ve fıtratındalar. bundan daha doğal bir şey yok. kariyer sahibi erkek, kadının gözünde daha güçlü. bunun, statü ya da daha fazla ayakkabı sahibi olma isteği ile ilgisi yok. ha, kariyer yapmış bir erkek doğal olarak bunları sağlayabilir, evet. ama tabi ki kadının tek kriteri bu değil.

başka bir diyeceğim yok hakim bey.
hep kadınlar hep kadınlar. siz çoooook güzel kadın isteyince sorun olmuyor ama. biz, "kariyer sahibi olsun mümkünse" deyince auvv. şimdi eksileyebilirsiniz.
devamını gör...
ununu eleyip eleğini asmış biri olarak "banane" dediğim soru. bırakın bekar erkekler bu soruyu yıllarca düşünüp dursunlar. arkadaşlar yapmayın, etmeyin.. kadınları anlamak için bir ömür yetmez. akışına bırakın..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar