kadınlar sevmedikleri adama hiç acımazlar

hatalı iddiadır. kadınlar sadece sevmediklerine değil sevdiklerine de acımazlar.
devamını gör...
zinada boğulmanın akıbeti bu olsa gerek.

evet arkadaşlar. kadın hayatta bir kez aşık olur. o kişiden umudunu kestiği anda gözünü mantık bürür.

para+ geçim+ özgürlük+ yüksek yaşam kalitesi+ kariyer... ama aşk yoktur.

ulan olm bunca senedir size boşuna mi bağırıyoruz nikahsız ilişkiden uzak durun, birbirinizin evleneceği kadınları kirletmeyin diye?

şimdi yola geldiniz galiba! yapılan her iki evlilikten birisi boşanmayla bitiyor. devam eden evliliklerinde nasıl olduğu ortada.

demek ki neymiş efendim! Allah ın yasalarına karşı kibirlenip" ben luoayik oldum" demeyecek mişiz.

haydi çok geçmiş olsun bakalım.
devamını gör...
acınacak adamları da pek sevmezler diye devam ettirilebilir.
devamını gör...
kadina ocu gozuyle bakan duzenin altinda ezilen milyonlarca kadini gereksiz simartan ve avutan ici bos binlerce cumleden birisi. kimse sevmedigi birisine acimiyor bu devirde kadin-erkek fark etmez. kadinlar bu tarz komik cumlelerle kendilerini avutmak, boyle cumlelerden etkilenip hayatinin odagina boyle sacma amaclar yerlestirmek yerine; gercek basariyi, gercek mutlulugu yakalamak icin calismali, kendisine, hemcinslerine ve topluma faydali insanlar olmali, zincirlerini kirmali diye dusunuyorum. bos isler bunlar bossss, hayatin anlami bu degil.. gercek mutluluk bu degil.*
devamını gör...
eş seçiminde acıma bir tercih kriteri olmadığından çoğunlukla doğru diyebileceğimiz bir durumdur. sizi sevmeyen kadından sevgi dilenmek, en iyi ihtimalle ilişkiye devam etmenize/başlamanıza ve sonunda daha da rezil bir hâle gelmenize sebep olacaktır.

ha bu demek değil ki kadınlar sevmedikleri "insanların" kamyon altlarında kalmasını isterler, hayır; o da değil. onunla birlikte olmak istemezler ve buna yol açabilecek her türlü olasılıktan uzak durmaları da ezik sevgi dilencileri tarafından acımasızlık olarak yorumlanır. mevzu bu.
devamını gör...
insanın vicdan sahibi olması önemli ama kadınların vicdan sahibi olması daha da önemli zira yeni nesli oluşturan çocukları ahlaken yetiştirecek, onlara temel ahlaki ilkeleri benimsetecek , onlara model olacak anneler yani kadınlar. bu bağlamda gercek vicdan sahibi insan , çıkar ilişkisi olmasa da karşısında olan insana adil davranabilen biri olmalı. bunun için de kendi egosunu yücelten karşı cinsin ilgisini ikinci plana itebilmeli.

sonuç olarak bu söze katılıyorum. deneyim ile sabit. her genelleme gibi bu da yanlış olmak durumunda olsa da benim için bu bir vaka.
devamını gör...
doğrudur. ama bunun mantığını anlamaya çalışmak, kendinizi o kadının yerine koymanız gerekir. insan bir kere saygıyı hak eden en değerli varlık. kimse kimseden üstün olmadığına göre kalbi olan, anne babasının isim verdiği, öpüp sevdiği, yaratanın kıymet verip yaşam verdiği birine acımak ya da eziyet etmek kimsenin haddi değil. ancak erkeklerin fıtratı gereği mi bilemiyorum ama kendilerine gösterilen insani boyuttaki yakınlığı bile farklı yorumlayabiliyorlar. hele ki ortada bir de gönül durumu varsa kadın normal bile davranamaz. çünkü erkek bunu kendisine meyil olarak algılar. bir de burdan bakın.
devamını gör...
başlangıçta az bir şey acırlar ama kısa sürer. kaldı ki çok canları yandığında sevdikleri adama da acımayabilirler. bu nedenle kadınların şefkatini merhametini çok zorlamamak yerinde olur.*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar