kadınlara yakışmayan davranışlar

ülkesinden ülkesine değişir. gelenekle ilgilidir. mesele türkiye gibi bir yerde kadının akşam namazından sonra dışarda olabilmesi kadına yakışmaz. ya da kadının sigara içmesi de yakıştırılmaz kadına. yine mesela kadının örtü takması bir takım zevklerine ve hobilerine engel teşkil eder, yakışmaz bunlar ona. halbuki Allah a iman ve namus farklı bir şey, zevkler ve ilgiler farklı şeylerdir.
devamını gör...
futbol muhabbeti, pes oynamaları. "pes oynayan, futbol bile kadın çok güzel yaaa" diyen insan kişisi sardı bu belayı başımıza.
devamını gör...
kadın olsun erkek olsun insanın kendisini cinsel bir meta olarak sunması yakışıksız bir tutumdur. genelde bu durumu erkek adamlık kriterlerine çok aykırı buldukları için erkekler arasında fazlaca kabul görmez. bazı kadınlar ise bazı erkeklerin zayıflıklarını avantaja çevirme eğilimindedirler.
devamını gör...
erkekler ortamında pervasızca atılan kahkaha...

rahatsız olan hanım kardeşler var galiba.eksileri yoksa erkekler mi verdi. neden o tatlı kahkahalardan mahrum ediyorsun narrateur kardeş...bırak o alımlı...çekici kahkahalarını atsınlar...diye mi..
siz atabilirsiniz kahkaha. kahkaha size yakışıyor olabilir ama o ortamda yakışmıyor. kusura bakmayın.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar