kadınları aşık eden cümleler

virgülsüz vurgulu noktalı cümleler. virgüllü cümleler kadınları sıkboğaz edip sıkıyor. nokta ferahlatıyor. cümle içinde süren bu aşk nokta ile birlikte son buluyor. cümleye aşık olan maşuk'un kadergahı noktayı görene kadardır.
devamını gör...
kadını ya da erkeği aşık eden cümleler yoktur. onların aşık olduklarının her cümlesi bu aşkı tazeleyebilir yahut tazelemeyebilir bilmiyoruz bu konuda tecrübe sahipleri bilgilendirsin. yine de biz temel tezimiz üzerine devam edelim:

sıradan adam: eylemin dirimsel çıkarımında apriori bir yaklaşım genel olarak hatalı sonuç verir. bu usun eleştirisi değildir insanların çoğu bu hususta yanılır.
kız: hmm iyi

aşık olunan adam: serdar ortaç'ın hakkı yeniliyor aslında
kız: ne kadar da çift yönlü, diğerkam, şefkatli(aşk perçinlendi)
devamını gör...
yalan söyleyin, kesin aşık olurlar. size kadınların geneli "yalan sevmiyorum der" ancak o yalan kendilerini bir hoş etsin wowowowwww diyorum. at yalanı seveyim inananı. kıpıs.
devamını gör...
“ucu, hesapsız kitapsız tam teslimiyete çıkan bahsettiğim şartları kabul ediyorsanız..”
ne eksik ne fazla. dilek ve şikayetlerini, şart şurt olarak söyleyen birine düşünmeden kalbimi verebilirim. zaten kadınların geneli bu tip adamların kelimelerine aldanır. çok basit yani taktik filan yok.
devamını gör...
yalan'ın süslerle bezendiği cümleler. kadın erkek tüm insanlar yalanı sever, gerçeğin acımsı ve soğuk nevaleliğinden yalanın tadına şeker şerbetine sığınır. yalan, gerçeğin tekdüze ve spontane işleyişinin aksine, eğlenceli, interaktif, sürprizli, konfetili, fondipli bir şey'dir. erkek ve kadın olarak ayırdığımız zaman, erkekler yalan konuşur, kadınlar yalana ömür bağlar.
devamını gör...
1- ‘kadınlar’ genellemesi ile yapılan çıkarım, kadın cinsine ait bir özellik olmasını gerektiriyor. fakat bahse konu mevzu ‘ruh’ ile alakalı, manevi bir mesele, bedensel değil ki genelleyebilesin. her insanda ayrı çalışan bir sistem, şöyleyse şöyle diyemiyorsun.

2- gönül kimi severse güzel odur. ne yaparsan yap, ne söylersen söyle; aşık olunan kişinin yaptığı ve söylediklerini sen söylesen sana aşık olmaz o kadın. o kişiyi sevdiği için her şeyi tatlı geliyor ama seni sevmediği için istersen en tatlı balı sun, onun için sanki yavan bir macundur. sevmeden bakan kimseye yusuf bile çirkin görünür.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar