kadınları yola getirmenin yolları

yatağına kesik at kafası koyun kesin yola getirtir. baktınız olmuyor kapısına mermi bırakın o da olmazsa arabasını bomba ile havaya uçurun. hala yola gelmemiş ise ailesini rehin alın. babasının ya da annesinin kesik kulağını adresine postalayın. sonra parmaklarını falan. hala yola gelmiyorsa ay ışığının vurduğu bir sahil şeridine gömün. tabutuna telefon bırakın yola gelirse çıkaracağınızı söyleyin. yola gelmezse bırakın sonsuza kadar orada kalsın.
devamını gör...
tribe karşı trip veya kayıtsız kalmak olabilir.

tam bilemiyorum ne yapıyorum yalnız; kim tripli davranıyorsa bir süre sonra peşimde dolanmaya başlıyor. n'apıyom ben tam çözmüş değilim. biraz biraz çözüyorum da tam değil.

bir müşterimin kızı var. ilk gördüğümde tam bir ''hıh''lı tipti. dedim bu ne ya, Allah'ın mağara kaçkını. az insanlıktan nasibini al. * burnu nasıl bir havadaydı, nasıl bir öyle tavırlar. sonra ufak ufak alışmaya başladı. gel pisi pisi, yabani seni. en son gördüğümde bir teşekkürler, bir diyalog kurma girişimleri. ahah. tek kelime etmeden insanlığı öğrettim. bak ya, şimdi öyle itici gelmiyor. kibirli insanları sevmiyorum.

yukarıda yazdığımdan ayrı olarak; dürüst davranırsan kaybedersin. ya herkes gibi olacak; her şeye he diyeceksin, görmek , inanmak istediği pembe tabloyu çizeceksin, ''ben seni bir ömür boyu mutlu ederim her an'' diyeceksin , * ya da eğilip bükülmeyip benim gibi bekar kalacaksın.

kadınlar kedi gibidir; tüylerini okşarsan yanından ayrılmazlar. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar