kadınların acımasız olması

böyle bir şey varmış. zira bilmezler bu durumun, eylem ve eylemler sonucunda oluştuğunu. neyse bunun önüne geçmek her koşulda insanlık vazifesidir. acıyın kadınlar!
devamını gör...
bebeğini doğar doğmaz tuvalete atabilecek kadar merhametsiz ve cani varlıklar da kadın olduğundan mütevellit, diyebiliriz ki evet vardır böyle bi şey... acımasız ve acı'sız kadınlar.
devamını gör...
kadınlar nasıl davransa, eleştirilecek birşey bulunabileceğinden istisna örneklerle desteklenmiş bu önerme.misal doğar doğmaz bebeğini öldüren varlığın kadın olduğu gerçeğinden yola çıkıp kadınlar acımasız, bir film sahnesine hüngür hüngür ağlayan kadından hareketle kadınlar sulugöz gibi bir yanlış mantıkla gidecek olursak dolmuşuna binen genç kıza tecavüz edip yakan varlığın, küçük çocukları istismar eden varlığın erkek olduğu gibi istisnalarla erkekler hakkındada olumsuz ve hiçde hoş olmayan sonuçlara varılabilir, bu önermeyle.kısacası, toptancılık sıkıntılı iştir...
devamını gör...
insanoğlunun zaman zaman ne derece acımasız olabildiğini görmek. Allahın merhametini yeryüzündeki tecellisi gibi olan annelerde gaddarlığa şahit olunca insan iki kat daha hayrete düşüyor.

bir kadının canlı bomba ve bebek katili olmasını benim aklım almıyor. insan belki dava uğruna canını verir bunu anlarım ama sözde dava uğruna masum ve hiç bir şeyden haberi olmayan insanlarının canına nasıl kastedebilir? ve yeni doğmuş sevgiden baika hiç bir şeye ihtiyacı olmayan bebekten alınmak istenen hınç nedir? insan çiğ süt emmiş vesselam..
devamını gör...
acaba neden? diye sorarlar adama. acaba o kırılgan, narin bayanlar nereye kayboldular? neden yerini amazon kadını tipliler aldı. neden güçlü kadın denen olgu oluştu. önce bir dönün kendinize bakın, kadınları ne hale getirdiniz diye. ondan sonra sorgulayın.
devamını gör...
pek katılmadığım önerme. kadınların, erkeklere göre genel itibariyle daha şefkatli ve merhametli olduğu bir gerçek. öte yandan, kadınların, hemcinslerine karşı tutumunun acımasız olduğunu söyleyebiliriz. kadının, kadına yaptığını; bir erkek yapamaz benim fikrim.
devamını gör...
bazıları gaddarlıktan ziyade fazla gururludurlar. bir kere sildiler mi karşılarında ölseniz, cevap vermezler. bu insanlara yamuk yapmazsanız da sizi asla bırakmazlar. kaybetmeyin.
devamını gör...
durup dururken olmayan belli bir aşamadan sonra ortaya çıkan acımasızlık..

bu durumun süreci de şöyle işler; önce sakince konuşur-dinlersin. hiçbir şey düzelmez sabredersin. baktın sabırla olmuyor çenene vurur konuşur, dırdır yaparsın. baktın hiçbiri olmuyor duyguları alınmış gibi katılaşırsın..
devamını gör...
her genelleme gibi yalnis. muhtemelen boynuz yemis, sevgilisi tarafindan terkedilmis erkekler boyle tespitler yapar. istisnalar kaideyi bozabilir. sonucta senin anan bacin, karin da kadin. hepsi mi acimasiz?
devamını gör...
kadınlar acımasız değil, sistem ve popüler kültür acımasız. bu iki kahrolası put kadınların çoğunluğunu acımasız sonsuz istek ve arzuların müdavimi olan insana dönüştürüyor. teşhircilik özellikle!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar