#ilişkiler  #özgürler 

isviçreli bilim adamlarının yaptığı bir araştırmaya göre en iyi yaptığı şey ne ise, o işi yaptığı anı izlediği anmış. misal marangozsun diyelim keresteleri patara kütere kesip yerine fırlatıyorsun falan ya , hah işte o an. yani en usta olduğun konuda "bu iş böyle yapılır aga" deyip ustalığını sergilediğin an.
devamını gör...
bu mantıkla satranç şampiyonlarının maçını izlerken herkesin aşık olması gerekir. gerçi bir ara merhum, kandilli rasathane eski müdürü sayın ışıkara da anketlerde en seksi erkek seçilmişti.
devamını gör...
her kadın böyledir diye genelleme yapamam ama tanıdığım kadınların bazılarında gözlemlediğim kadarıyla " kendilerine sahip çıkılması" olarak formüle edebileceğim özenli davranışlar çekicilik unsuru olarak görülebiliyor.

somut bir olay üzerinden örneklendirirsem, başkası başına bir şey geleceğinden endişe etmezken siz tamamen görev duygusuyla ve başka bir gizli gündem olmadan gece hatta sabaha karşı evine bırakırsanız bu tip önemseme gibi görünen tavırlar çekici geliyor.

ha bu durum kişiden kişiye değişir. kimi der ki adonis kası yoksa, spor salonunun yolunu bilmiyorsa o ancak kendine seksidir derse ona da eyvallah derim.
devamını gör...
başlığa bir tane kadının fikir beyan etmeden, sadece erkeklerin kendi kendine yorum yapması nasıl bir durumdur ajdjdjd. şaha mısınız gardaş la?
devamını gör...
kadınların ilgi alanları ve hoşlandıkları erkek tipine göre değişiklik göstereceğini düşündüğüm andır. bazısına tüm zamanlarda fısıltıyla karışık yatak odası sesi ile konuşan biri etkileyici gelirken bazısı ise kalın ses tonunu daha erkeksi ve seksi bulur.
kimi kas sever kimi göbek. * kimine anlamlı ve derin bakan gözler tutku kaynağı olurken kimi gözlerini kaçırdığı anlarda bulur bunu. kimi ona karşı arzusunu açık seçik dile getirdiğinde seksi bulur bir adamı, kimisine de bu arzuyu dolaylı olarak davranışa dökmesi ve böyle anlatması daha seksi gelebilir.
kimi bir işi yaparken seksi görünür kimileri de yapamazken.

(bkz: dişisini etkilemeye çalışan arizona kertenkelesi)
devamını gör...
genellikle erkeklerin çekicilik algıları fiziksel, kadınlarınkisi ise duygusaldır. bir erkek, dekolteli elbise giyen ya da kumsalda güneşlenen kadını çekicilik babında gözlemlerken kadınların bir kısmı ise bunun dışında herhangi bir şeyle ilgilenen erkeği çekici bulabilir. yani fizikselliğe dikkat çeken kadınlar da var ama bunun yanında takım elbise içinde vakur duran bir erkeği çekici bulanlar da. velhasıl; * olacağım diye maymun olmaya gerek yok, bulan buluyor zaten...
devamını gör...
adam 30 yıllık usta vidanjör görevlisidir.

tüm ustalığı ile b*ku çekerken;

kadın: "mmm.. ooouuuhh yeeaahh"

adam: "öteye yörü bayan, üstüne sıçrayacak"
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar