kadınların en çirkin hali

yeni ve geç uyanmış halleridir. zaten rujlu, süslü, püslü biri ise bu cirkinlik daha bir belirgenleşir. değilse gözlerinin şişliğine parelel midelerininde şişiliği farkedilir.
devamını gör...
emparyalist batının elinde reklam ve eroti kölesi oldukları haldir.batı bizim gibi kadına ceneti ayakları atında olan kişiler olarak bakamaz.
devamını gör...
bir et parçası gibi her tarafını teşhir edip, edepsiz hal ve hareketlerle bayağılaştığı, pis bakışlardan zevk aldığı zamandır.
devamını gör...
erkeklere benzemeye çalıştıkları anlardır. bazen elbiseyle, bazen tavırla, bazen de ameliyatla. bu tarz eylemlerle her halükarda kadınlık belirsizleşir ve alabildiğine eğreti bir şey peyda olur.
devamını gör...
şimdi hamilelikte yüzleri gözleri şişip,yüzlerinde lekeler oluştuğu zamanlar diyecem,hemen itiraz gelecek.ama dedim bile.

işte bunlar hep hormon.
devamını gör...
yalan söyledikleri ortaya çıktığı hâlde bundan zerre utanç duymamaları ardından karşı tarafı yalanı ortaya çıkarmakla suçlamaları. lan neyse ben bir şey demiyorum.
devamını gör...
düğünlerindeki halleridir. bir kız normalde güzeldir, düğününe gidersin, ığrenç bir topuz, çok çok abartılı bir makyajla kendini çirkinleştirir. kuaförde en acemi kızları makyaja veriyorlar, onlarda ne bulursa sürüyor, mavi far pembe allık, kırmızı ruj! kabus gibi yemin ediyorum, günlük makyajıniz çok daha güzel habariniz olsun bacılar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar