farkında değilmiş gibi yapsalar da pek çok erkeğin içten içe bildiği, ama kabul etmeyi kendilerine sindiremedikleri, hatta korktukları bir olgu. artık orta çağda yaşamadığımız için herkes kendi işini yapabiliyor. üniversitelerde erkeklerden daha çok kadınlar var. kas gücüyle artık sadece düşük gelirli, kimsenin yapmaya tenezzül etmeyeceği işler yerine getirilebiliyor. gelişen tıp sayesinde kök hücreden sperm hücresi üretilmesiyle birlikte insanlığın gelişmesi için erkeklere ihtiyaç kalmadı. çok değil bir yıl sonra erkeksiz bir dünyaya merhaba diyebiliriz.
devamını gör...
katılmadığım gerçek, yaşamak; çalışmak ve üremekten ibaret değildir. ınsanların duyguları da vardır, robot değiliz. fıtraten duygusal paylaşımda bulunacak, bir ömrü beraber geçirecek bir karşıcinse ihtiyaç duyarız.
devamını gör...
dünya nüfusunun fazla geldiğini ve azaltılması gerektiğini düşünen ülkeler üstü bir güç var. bunun için her türlü çabayı sarf ediyor. laboratuvar ortamında hastalık üretiyor, eşcinselliği yaygınlaştırmaya uğraşıyor, kadın hakları adı altında ailelerin yıkılması için uğraşıyor, kadın güçlüdür, kendi ayakları üzerinde durabilir gibi tamamen duygulara yönelik, gerçeklerle taban tabana zıt fikirlerle kadınlarla erkeklerin arasını açmaya çalışıyor, vs vs vs işte bu fikrin doğuş sebebi tüm bu çalışmalar.

tabi kadınlar duygusal varlıklar hemen böyle sloganlara kapılıyorlar. ondan sonra "memet bak sana ihtiyacım yokmuş! ben boşanıyorum, malının mülkünün yarısını da alıyorum! ömür boyu bana nafaka da ödüyorsun! anladın mı beni memeeeetttt!!!11"
devamını gör...


eğer çiftler böyle bir görüntü oluşturacaksa ve bay armut elmanın kendine benzemesini isteyecekse bence de kadın erkeksiz yaşayabilir. bazen insanın kalbi öyle yorulur ki; bir el tutma, bir omuza yaslanma ihtiyacı hissetse dahi gönül göze alamaz sevda konuğu ağırlamayı...

edit: armutlar üzgün hieh hieh.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar