kadınların femenleşmesinde erkeğin rolü

kesinlikle erkeğin orantısız uyguladığı şiddettir. ayrıca okur-yazar olma, kadının çalışması kendine güvenini getirdiğinden kendini biraz daha rahat hissediyor. femenleşmeye başlıyor.

ha feminizme karşıyım. çünkü feminizm, kadın haklarını korumanın yanında erkek düşmanlığını da körüklüyor. bunu da işle sayın yazar.
devamını gör...
olur hayatım tamam hayatım mıy mıy da mıy mıy. e kadın bakıyor adam parmak kuklası takıp oynatan da mı suç takılıp oynayanda mı?
devamını gör...
kadınlara uyguladıkları baskı, şiddet ve zulümdür. fakat kadınlar bu işi abartıp tüm erkeklere düşman oldular. üstüne bir de eşitlik adı altında üstünlük kurmaya çalışıyorlar. hepsi değil tabi ama sayıları da az değil. şu son olaylarda hiçbir kadın çıkıp da doğru düzgün sertçe itiraz etmedi. neden?

bir de erkeğin rolünden ziyade "kadınlar güçlüdür, özgürdür, kendi ayağının üstünde durmalı, kimseye boyun eğmemeli, kariyer yap boşver" mesajları daha etkili olmuştur. kadınlar bu mesajların etkisiyle olur olmaz şeylere itiraz etmeye başladı. bir çocuğa annelik yapmayı eziklik saymak gibi. bunun üstüne erkekler de hırçınlaştı ve kadınlar daha da feminist oldu. dağdan yuvarlanan taş misali çığ gittikçe büyüyor. durdurabilen buyursun.

itirazım bu kadar sayın hakim.
devamını gör...
aslında suç kadınları kişiliksizleştirmeye çalışıp ev hanımlığını kötü bir şeymiş gibi lanse edenlerin. kadın insandır , erkek ise insanoğlu yani kadının farkı çok açık ama çocuk doğurup yemek yapan ev temizleyen çocuk yetiştiren kadınlara öyle bir yaklaşıldı ki sanki yanlış birşeyler yapıyorlar halbu ki olması gereken bu yaratılış bakımından da bu böyle yani femenleşen kadın benim gözümde kendinin farkında olmayıp erkek olmaya özenen kadındır. ama bu çok saçma ve boş bir düşüncedir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar