kadınların genelde yalancı olması

#ilişkiler  #özgürler 

bir gerçektir. kadınların yüzde 98 i yalancıdır.

boşuna dememiş adamlar. bilmem neyi olanın dini imanı olmaz diye. varmış bir bildikleri.
devamını gör...
kadınları aşağılayıcı küçük düşürücü ifadeler kullanan insanlara neşet ertaşın bir sözünü hatırlatayım "kadın insandır biz insanoğlu" maalesef güzelim ülkem kadınları ötekileştiren sığ insanlarla doldu. biz erkekler kadınlara hak ettikleri saygıyı göstermiyoruz maalesef.
devamını gör...
kadın değil insan. ilk önce bu. insanlar yalancı olabiliyor. kadınlar böyle aşağı diye aşağılamak yanlış. ulan bir erkek bir kız ile yatma ihtmalinden dolayı girmedik şekil bırakmıyor. yani yalanın kadını erkeği yok.
devamını gör...
kadınların genelde fedakar, cefakar, evi, aileyi, toplumu toparlayan bireyler olduğunu düşünürsek tüm bu güzellikler yalan söyleyerek yapılamayacağı için kendini patlatan bir görüştür.
devamını gör...
insanın yalana meyli olduğundandır.yazar genelde ifadesiyle bir tık doğru tanıma ulaşma sinyali vermiştir.bir sonraki kadınlı tanımında bazı kadınlar diyeceğine inancım arttı.ama kadınları hedefe koyup başlık açmaya devam edeceğinden eminim.sözlükte kısa sürede popüler olmanın sekiz yolu isimli kitabımda da yazdığım gibi cinsiyetçi başlıklar her zaman çok okunur.
devamını gör...
inanır mısınız erkekler de genelde yalancı.

insanların çoğunun yalancı olmasından kaynaklanır. yalancılık cinsiyet meselesi değil, yürek meselesi olabilir, karakter meselesi olabilir, iman meselesi olabilir, ama cinsiyet değil.
devamını gör...
insan genelde yalancıdır. kadınlar üzerinden erkeklerin bitmek bilmeyen ego tatminlerinden biri başlığı açan kişide de kendini göstermiş anlaşılan. kadını şeytanlaştır tüm zaaf ve hatalarını ona yükle kendi yanılgılarını nefis de nefsine hakimiyeti bile o şeytanlaştırdığın kadının sağlamasını um sonrada o şeytanın peşinde pervane ol. sana yüz vermeyince de türk kadını kezbandır re rö rööö diye söylenip dur. işte biz kadınlar buna tipik türk erkeği açmazı diyoruz. kadının bedeni, ruhu ve kişiliği üzerinden ego tatmini yapmaktan vazgeçin işte o zaman kadınları birey olarak görmeye başladığınızı hissettikleri zaman çevrenizdeki kadınlar da size karşı daha dürüst ve daha az yalan söyleyen bir konuma geçerler kendiliğinden.
devamını gör...
kadınların yalancı olması ve ya yalan söylemesi için milyonlarca sebep olabilir. hatta bunu sözelden fiiliyata döken yalanlar bile söyleyebilir. mesela senle sevişmiş olması ve ya evlenmiş olması bile seni sevdiği , yanıp tutuştuğu anlamına gelmeyebilir.

ama yalan sözel de olsa cisimleşmiş hale de bürünse söyleyenden çok , söylenilen kişinin bu yalanı içselleştirmesi ile alakalı bir durum. yani kadın aslında yalan söylemez erkeğin kendi kendi kandırmasına yardımcı olur.
devamını gör...
erkek yalan söyleyeyim demez. erkek doğruyu söyler ve karşı karşıya kaldığı durum hoşuna gitmezse şiddete başvurur. insanlar kesici bir alet olsaydı erkekler kılıç ya da pala ( her ikisi de erkeklerin kullandığı lakaplardan) kadın neşter veya bistüri olurdu. mesela bistüri diye erkek lakabı yok. varsa da ben duymadım.

kadınlar incelikli hareket eder. gerçeğin bir çok yüzü vardır ama erkekler aklına ilk gelen şeklini duymaya alışmış olarak büyür.

amerikan mahkemelerinde bir yemin vardır. bu yemin kadınlara ettirilmeli. yoksa süleyman çakır gibi erkekler yaptığını saklamaz ve bunu erkeklikten sayar.

yemin.

(bkz: the truth the whole truth nothing but the truth)
devamını gör...
söylediği sözden dolayı eleştirilme korkusu olmayan her kadın doğruyu söyler. bir kadın ya da erkek fark etmez, yalan söylüyorsa; ya özünde yalancılık vardır ya da eleştiri korkusuyla sözü eğip büküyordur. ikisi de dürüstlük değil fakat ikincisi bir kat zemzemle yıkanmış kabul edilebilir.

ayrıca bakınız; netçe ve bükçe...
devamını gör...
genelde yalancı
özelde son ütücü
halk arasında yerel sanatçı
asansörde 4.kat butonu
mutfakta aşçı
askıda ekmek
vs vs.

bitmiyordu tanımlar/tanımlamalar..
bitmiyorduuu...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar