kadınların ilgiye aşık olması

aslinda yakisiklilik felan degildir. onlar hikaye aslolan ilgidir.

bundan dolayi kadinlar erkegin yakisikli olup olmamasina cok takilmaz derler.
devamını gör...
(bkz: sen çok yanlış anlamışsın)

ilgiyi sadece kadınlar değil her insan sever. ama sırf ilgileniyor diye de bir insanın yanında olamazsın.

güzellik çirkinlik meselesine bakınca da; bir insan aşıksa sebeplerine takılmaz, sebep aramaz da zaten. aşıktır işte. çirkindir belki ama ona dünyanın en güzelidir. mecnun misali… bir de daha rasyonalist bir açıdan; ananem "erkeğin güzeli çirkini olmaz baba olabilecek mi adam ona bakacaksın" der.

neticede ilgi beklersin ama tek sebep değildir. tali sebeptir o.
devamını gör...
nerden biliyorsun kadın misin diye sormak istediğim soru var..

grip olduğunda bile yaygara koparak bir türün ilgiden bahsetmesi bunu sadece kadınlar istiyor gibi konuşması da ayrı bir şey tabi..
devamını gör...
kadındır, ne yapsa yeridir sorunsalı.
kadınlar her ne kadar ilgiye aşıkmış gibi görünse de aslolan onu peşinden koşturan erkeğe aşık oluşudur çünkü, doğanın kanunu kadın üzerinde de geçerlidir yani kaçan kovalanir. bir erkek, bir kadın için aşkından yanıp tutuşsa ve aşkının onda birini o kadına gösterse o kadın o ilgiden hemen bunalir ve uzaklaşır . ama akıllı erkek o ilgiyi göstermeden hatta az az göstererek o kadını bir bağımlı haline getirir ve mutlu mesut yaşarlar.
devamını gör...
sadece kadınlara atfedilmemesi gereken temayüdür.

canlı cansız bütün varlıklar ilgi isterler, kadın da onlardan biridir nihayetinde.
yalnız burada şöyle bir duruma dikkat çekilmesi gerekir, kadına ilgi gösteren adam aslında kendine ilgi gösteriyordur. o ilginin sonunda kendi faidesine olduğunu sezebilmek de başlı başına zeka işidir. bundan dolayı kadın olsun erkek olsun ilgi gösteren de ilgiyi gören de bir yerde aynı potadadır.
devamını gör...
erkek dediğin
seni elinin tersiyle değil
avucunun içiyle kavrayacak
bileceksin ki
emin ellerdeyim
başkası tutamaz elimi böyle...
can yücel

kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş.
koyun gibi yatmayacak, kımıl kımıl olacak yatakta.
aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak.
delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak.
uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herşeyini.
özdemir asaf
devamını gör...
bir yere kadar doğru. ilgi kadın için önemli. bütün bunlara rağmen kadınların aşık olma ihtimali de büyük bir ihtimal burayı atlamayalım.
devamını gör...
iki cins de ilgiyi sever ancak erkeğinki sevgidir, kadınınki aşk. bu kadar çok ilgi beklemelerini artık anlıyorum, kadınların genel bir özelliği bu. ancak hala tam olarak kabullenemedim. ben hiç aldığı ilgiden memnun bir kadın görmedim. çok ilgili erkeğe erkek gözüyle bakamıyorlar, ilgisiz erkeklere de odun diyorlar. sonuç olarak odunların peşinden koşup odun oldukları için onları suçlayarak ilişkilerini sürdürüyorlar genelde. tanık olduklarımdan genelleme yapıyorum.
devamını gör...
direk loser tespitidir bakın kadının size ilgisi yoksa ağzınızla kuş tutsanız, gözünüzden ateş çıkarsanız bir takım uzvlarınız yırtsanızda çok değişen bişey olmaz. hea kadının size ilgisi varsa yukarıdakiler yapsanızda yetmez.
devamını gör...
ılgiye her cins aşıktır yanlış anlamayın konuyu. ılgi den keyif ve motivasyon almanın cinsi yoktur. ve şunu söylemem gerekir ki ilgiye erkek daha ihtiyac duyar .kadın dışardan bir etkiye ihtiyaç duymasa da kendi kendine yeter. ıhtiyaç duyan erkektir kadın ise bunu çok iyi şekilde kullanır. paşam aslanım kocam diregim yigidim denilen adam aldığı gaz ve motivasyon ile karşıki dağları delecek bir enerjiye sahip olabilecekken kadın için anlık bir sevinç meselesidir. erkegin ilgiye olan ihtiyacı kadininkine nazaran zaruridir. bir erkeği ona olan ilginizle başka bir yaşam formuna dondurebilirsniz ama kadınlarda bu pek sökmez. ıstisnasiz her kadının hoşuna giden ilgi ile ilgisizlik arasındaki ince cizgidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar