genel de kadınlar, erkek evli olsun olmasın yürümekten hiç çekinmiyorlar. erkek normal arkadaş kardeş vs gibi görüp konuşsa bile ilgileniyor gibi davranıyorlar ve yerli yersiz saçma sapan mesajlar atıyorlar. işin garibi ise görmedikleri sesini bile duymadıkları adama aşık oluyorlar. evli olsa bile yavşamaktan da geri durmuyorlar. biraz empati yapın aynı durumda olmaktan hoşlanıp hoşlanmayacağımızı düşünün.
devamını gör...
kadınlar akılla değil duyguyla hareket eden varlıklar olduklarından anlamak gibi, anlaşılmak gibi dertleri yoktur. ve kadınlar anı yaşar. sonra şöyle olacakmış böyle olacakmış önemli değildir. o an duygularını tatmin etmenin yolu nedir buna bakar kadın. kadın safi nefis denilen varlığın vücut bulmuş halidir aslında.
devamını gör...
bir kadının bir mevzuyu yanlış anlayacağını düşünmüyorum. aksine bile isteye, istediği şekilde, hatta ruh haline göre olayları şekillendirebileceğini düşünüyorum. bazı şeylerde imtina etmek gerek.
devamını gör...
yanlış anlaşılma durumu genellikle tek bir tarafın olayı yanlış anlamasıyla değil, karşılıklı olarak gerçekleşir. bir taraf kendini yanlış ifade eder ya da analiz edemez. beni tek rahatsız eden, sadece kadınlar bu şekilde davranıyormuş gibi bahsedilmesi, başlığın kadınlar yerine insanlar diye açılıp, her iki cins üzerinden değerlendirilmesini doğru buluyorum.
insanlar birbirlerini yanlış ya da aslında hiç öyle olmayan bir şekilde anlayabilir, önemli olan buna mahal vermemektir. eğer mahal verirsen herkes, her şeyi, her şekilde anlar. üstelik genellemeler yanlıştır.
devamını gör...
olayın bas faili olarak söylemek gerekirse başlığı açanın kendisi buna en güzel örnek diyebilirim. ama böyle dersem hanım ağzıma edeceği icin haklısın karicim diyerek cümleyi tamamlıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar