kadınların önden fermuarlı pantolon giymeleri

kadın gözünün önünde aheste aheste fermuarı açsa öyle demezsin ama dimi?
bunlar hep hacı hoca diye geçinenlerin sapkınlıkları.
ben etekle rahat edemiyorum kardeşim. sadece psikolojik olarak değil fiziken de rahat edemiyorum. napayım yâni rahatsız olmak uğruna sizin kafanızın içinde 2 gram kalan dokudan çıkan fikirleri mi uygulayayım?
devamını gör...
evettt din kisvesi altına sığınip zırvalıklarını, bilincalti sapıklığıni onu el pençe dinleyenlere aheste aheste zerk eden bir şaklaban daha.

diyor ki; "önden fermuarlı pantolon erkek giysisidir, onu giyen kadın erkeğe benzer, bundan dolayi lanetlenir" merak ediyorum kaçincı ayette "önden fermuarlı pantolon" yazan sırali tamlama cümlesi mevcut?

dinin emirlerini kendilerinin dar zihinlerinden geçirip yamuk yumuk hadisler türeten beyinlerine tüküreyim!

tükürülecek bir beyin bulunamadı cevabı alındı.
devamını gör...
kim daha çok saçmalayacak yarışmasına katılan sözde kanaat önderlerinden birinin zırvalığı.
yarın ilk iş olarak bir cemaat başına geçip saçmalamanın dibine vurup ünlü olmak.
devamını gör...
erkeğin kadına kadının erkeğe benzemesi lanet sebebidir.
ama pantolonun önünde fermuarın bulunmasının pek alakasını kuramadım.
pantolon giyen kadınlar için en doğrusu üzerine pardesü veya ferace giymeleridir. misal ayran shot öyle yapıyor, keşke tüm kızlar onu örnek alsa. bence modaya yön vermeli.
devamını gör...
hadis ilminden gram anlamayanların hocaya değil rasulullaha sav hakaret ettiği ortada olan başlık. buhârî, ebu davud, tirmizî gibi kaynaklar kesin delili olan hadis kaynaklarıdır. hadise inanmayanları zaten durumun dışında bırakıyorum onlar istediğini inkar edebilir. benim derdim hadise inandığını söyleyip rasulullah sav bir söz söylediğinde işine gelmeyenin inkara kalkması. bu sözler öyle biri dedi diye yazılan sözler değil. rasulullah ile bizzat yaşayan insanların rasulullahdan sav duyduklarını yazması ile oluştu. birbirlerini teyit etmesi ile oluştu. ve evet hoca doğru söylüyor. bakınız:

“resûlullah (s.a.v.), kadınlaşan erkeklere ve erkekleşen kadınlara lânet etti." (buhârî, libâs 62. ayrıca bk. ebû dâvûd, libâs 28; tirmizî, edeb 24; ibni mâce, nikâh 22)

"resûlullah (s.a.v.), kadınlara benzemeye çalışan erkeklere ve erkeklere benzemeye çalışan kadınlara lânet etti." (buhari, libâs 61)

"resûlullah (s.a.v.), kadın gibi giyinen erkeğe, erkek gibi giyinen kadına lânet etti." (ebû dâvûd, libas 28; bk. ahmed ibni hanbel, müsned, 2/325)

daha bilgi isterseniz:
http://sorularlaislamiyet.c...
devamını gör...
yorumlardan anladığım kadarıyla erkeklerin sadece etek giymesi durumunda çözülebilecek durumdur. böylece kadınlar erkeklere benzememiş olur, çok mantıklı.
devamını gör...
kadınlar, onların giysileri, elleri ayakları ile dini anlatmaya biraz ara verip dinin sosyal, ticari, siyasi sahalarına dair insan davranışları ve sonuçlarını içeren açıklamalarla biz küçük insanları aydınlatsalar belki tüm insanlık adına daha iyi olur. belki insan olmayı, hakkı hukuku, bireyden topluma yayarız.
devamını gör...
"kadınlaşan erkek ve erkekleşen kadın" ayetinden yola çıkarak bulgur tanesi kadar olan algısı ie yorum yaptığı aşikar.

fermuarın-düğmenin tam ortada olmasının sebebi iki elin de tam ortasının orası olması yani ergonomi ile alakalı bir durum. erkekleşme veya kadınlaşma durumunda bizim kriterimiz fermuar değil sayın dingil. topyekün benzemekten bahsediyoruz. o zaman soğuk ülkelerde futbol maçına çıkan ve tayt giyen futbolcuların alayı dibini dövdüren yumuşaklar mı şimdi?
devamını gör...
islam dünyasının en büyük problemlerinden biridir!

kadının pantolon giymesi haram iken, ne cüret bir de önden fermuarlı pantolon giyiyor!
bu ne küstahlık!
kadın dediğin giyecek eteği,
hafif bir rüzgarda o etek uçuşacak,
kadının vücuduna yapışacak,
haricen arabaya binerken, merdivenden inerken çıkarken o etek sıyrılıp bacakları açığa çıkarak falan...

aaa bir dakika!
kadının dışarı çıkması da haramdı değil mi?
pardon, ben bunu unutmuşum!
devamını gör...
yanlış anlaşılmak istemem ama zannetmiyorum ki tüm evreni yaratan yüce güç kadınların önden fermuarlı pantul giymelerine kızsın
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar