özellikle son zamanlarda ayyuka çıkmış durum. dokunulmaz addedilen putlara tarihi vesikalar eşliğinde eleştiri getirdi diye ulusal basın dahil toplumun bir kesimi tarafından sözleri kasten çarpıtılıyor. yaklaşık 60 sene önce "yunan mezalimi" isimli eserinde yunanlıların anadolu'da yaptıkları zulümleri ilk haykıran olduğu halde siyak ve sibak gözetilmeden sanki yunani destekliyormus algısı yaratıldı.

ama nafile, surda gedik açıldı. habire duvarları aşındıran hakikat dalgalarına dayanacak derman kalmadı. yapılan eleştirilere cevap vermek ve mısıroğlu'nu ilmen ilzam etmek yerine fesli vs diyerek hakaret etmek de ancak bu dermansizligin ve acziyetin bir izharidir.
devamını gör...
bizzat kendisi tarafında yönetilmektedir. ve bence gayet başarılıdır. az biraz biriktirilen yılların itibarı ancak bu kadar profesyonelce tüketilebilirdi. böyük adamdır vesselam.
devamını gör...
yahu bu adam shakespeare in aslı şey pirdir dememiş miydi ? bu akıl sağlığı yerinde olmayan insanı bir insan niye ciddiye alır bilemiyorum.
devamını gör...
şeyh pir hazretlerinin korumasından çıktığından ötürü rahat rahat yapılabilen operasyonlardır. yoksa şeyh pir çarpar la sizi.
devamını gör...
1- ayetelkursi meselesinde sadece nakledicidir. olayın sahidinin sözlerini aktarmıştır
2- marx meselesini açması bence de saçma. hususi sohbetinde anlat ama kamera önünde abes. ( orda şerir cinniler yazdırmıştır o eseri diyor ki cinlere iman eden bir kişi olarak ihtimal dışı görmüyorum ama dediğim gibi bunu söylemesi çok gereksiz
3- şekspiri az biraz araştıran kişi görür ki bu konuda çok ihtilaf var. onun bir kasap olduğundan tür bir kişi değil bir gruptuya kadar birçok iddia var. bu iddialardan birisi de eserlerindeki bazı kısımlar sebebiyle müslüman olabilecegi.

ayrıca toplumun çoğu daha 5 seneye kadar fethullah guleni makbul görürken bu adam yaklaşık 25 yıl önce bugünü görmüş ve manaca " hoca Allah davasına ihanet etti Allah da onu sıfıra muncer kılacak. insanla sen hoca değil papaz bile olamazsın diyecek." demiştir.

adamın deli hali buysa akıllı halini düşünemiyorum.
devamını gör...
şu şey için sistem, strateji üreten beyni seveyim. dediğim operasyonlardır.
devamını gör...
raporlu deli, rum dönmesi ve yunan yanlısı bir bunağa karşı yapılan haklı eleştirilerdir.
devamını gör...
bir insana istedikleri çamuru atabilirler. başarılı da olabilirler, imkan alemi. lakin unutmasınlar hakkı gizlemeye çamurları yetmez. elbet inkar edip durdukları bir gun onları yakalayacak. bakalım o zaman kime ne diyecekler.
devamını gör...
işte dünya sözlüğün bugu da bu.
ciddi ciddi bu fesliyi savunan, fikirlerine saygı duyanlar var.!
devamını gör...
istiklal şairimiz mehmet akif ersoy'a p.zvnk diyen ahlaksızı savunma çabası. islamcı kafası bizden olsun çamurdan olsun şeklinde işliyor . bir de şunu iddia edecek kadar bunamıştır : shakespeare şeyh pir dir
devamını gör...
algı operasyonundan ziyade asıl mesele edilmesi gereken; akli melekeleri yerinde olmayan, tarihçi olmamasına rağmen bir takım enteresan kişilerce tarihçi adledilen birine karşı, algı operasyonu yürütüldüğünün zannedilmesidir. adam zaten baştan aşağı bitik. yarın öbür gün kadir mısıroğlu bizi aldattı da dersiniz siz.
devamını gör...
1995 yılındaki konuşmasının altına imza atarım ama kendi atar mı emin değilim. saydığı hasletlerin çoğu ak partide var çünkü. eminim o gün söylediklerinden bugün yan çizmiştir çoktan.
devamını gör...
adamın deli raporu var, ne algı operasyonu arkadaş? şu algı operasyonu lafınız da bir bitmedi.
devamını gör...
saray tarihçisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen biri için hayli iddialı bi tespit. fesi kendinden daha net lan.
devamını gör...
dokunulmaz addedilen putlara tarihi vesikalar eşliğinde eleştiri getirdi diyorsunuz kendiniz adamı putlaştırıp eleştirilmez addediyordusunuz. kovulduğu derneğin başkanı adamın dernek parası ile cebini nasıl doldurduğunu hırsızlık yaptığını anlatmış. sırf atatürk e karşı diye hırsızın ardında saf tutmak da ne bileyim onun düşmanlarına yakıştı.
raporlu delilik mertebesi de muhtemelen adnan oktar gibi kanundan kaçıracak düzeyden öte değil.
devamını gör...
yapılmasına gerek olmayan algı operasyonlarıdır.

cübbeli ve bunun gibi psikolojik sorunları olan kişilerin sözlerine inanmak, onlara itibar etmek bir hata.

çünkü bu klinik vakalar, en sonunda anlattıkları saşmalıklarla kendi kendini bitirirler.

bir de 95 senesindeki konuşmasıyla savunanlar var.

o zamanlarda aklını kullanan, iradesi hür her kişi fetö gerçeğini görebilirdi. görenler de olmuştur.

asıl mesele o zamanlar bu gerçeği görenlere itibar etmekti.

mesela türkan saylan'ın 17 yıl önce fetö gerçeğini anlatması da var. ama maraş dondurmacısını konuşmasından dolayı savunanlar türkan saylan'a söverler.

çünkü hakikati aramak yok çoğu kişi de.

bizler ve onlar var sadece.
devamını gör...
bazı gerçeklerin taraftarlarınca inkar edilmesi ve bu gerçeklerin deşifresine verilen ad.

adamın bu; bop'u savunan birisi.
şunu da şuraya iliştireyim. hayırlı işler.

devamını gör...
bunu ciddiye alıp bir de üstüne algı operasyonu mu yapıyorlarmış.
ha hay güleyim bari.
devamını gör...
valla daha önce de belirttim, deli adam 10 milyon doları cukkalayamaz agalar. hiç öyle deli bunak falan demeyin. adam bildiğin cahil cühela kıraathane kalibresinde adamların sırtından geçinen gayet akıllı bir adam.

ayrıca kapitali cinler yazdırdı, şeyhpir vs. gibi zırvalara inanan adamın zeka seviyesi tartışmaya açıktır! dedik ya, kusura bakmasın kimse
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar