kahkül

perçem değildir. kahkül saçın alın üzerinde eşit boyda kesilmesidir. perçem daha hafiftir, tam alnın üzerinde durmaz. daha az ve yanlardadır, genelde kat kat olur.
devamını gör...
yıllarca kakül diye bildik, kullandık, kullanıyoruz da meğer yazılışını bilmiyormuşuz aslında kahkül müymüş derken meğer o da değilmiş kâkülmüş. sonuçta bir tutam alna dökülmüş saç parçası ama sorunu kendinden büyük.
devamını gör...
bana yakışmayan çok sevdiğim saç kesimi. sırf kahkül kestirebilmek için alnımı büyüttürmeyi falan düşünüyorum
devamını gör...
(bkz: isim verip rencide etmek istemiyorum) ama bu defa sizi.
kendisi böyle bir sözlüğün varlığından bile haberdar değil ama dünya üzerinde ben kahkül denen şeyin birine bu kadar yakıştığını hiç görmedim. benim gözümde onun dışındaki tüm kahküllüler hülya koçyiğit'in besleme karakteri gibi bişey.
devamını gör...
kendimi besleme lamiya çevirmeden şu kahkülü bi perukla deneyeyim de geri dönüşü amansız saçma hatalar yapmayayım dedim.
o halimi alsancaktaki dostlarımız görse beni aralarına alır bağırlarına basardı.
siyah kaşa sarı kahküllü peruk hüsranımı daha fazla anlatamayacağım.
devamını gör...
bazı yüzlere çok yakışan, düz saçın rahatlıkla kullanabildiği saç modeli. sanırım düz saçlı olmama güvenerek hayatımın belirli dönemlerinde denemiş sonrasında yakıştırmadığım için uzunca bir süre kendisinden uzak durmuş idim. bugün yine kahkül sevdama yenik düştüm, çok behdbahtım sözlük.
devamını gör...
resimlerde shin min ah var ki kafası olmasa bile yine güzel olabilecek nitelige sahip bir kadın. onun dışında güney korelilere pek bir yakışan saç çıkıntısı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar