kakaolu kek

özenle yetiştirilmiş kakao tanelerinin öğütülmesiyle oluşan tozun anam babam usulü yapılmış kekin içine ilave edilerek rengini ve lezzetini koyultması sonucu yapılan kek.
devamını gör...
an itibariyle bol kakao, damla çikolata ve cevizle birlikte tarçınla harmanlanmış yapılanına talip olduğum kek çeşidi. hasta ziyaretine gelirken getirebilirsiniz. teşekkürler. *
devamını gör...
kakaolu kek dünyanın en güzel şeylerinden birisidir öncelikle burada anlaşalım. onu gördüğüm anda direkt mutluluk hormonları salgılamaya başlıyorum. hele ilk ısırıkla birlikte nirvanaya ulaşıyorum. millet bu kafaya ancak lds ile ulaşıyor. işte böyle bir seviye benim için kakaolu kek. bir erkeğin kalbine giden yol kakaolu kekten geçer kızlar! bu kıyağımı da unutmayın.*
devamını gör...
hazır olanları değil de evde yapılanlarına bayıldığım kektir. kusana kadar yiyebileceğim şeylerden biridir. evdekiler varlığını unuttu heralde tamamı bana kaldığı için mutluyum. iftar sahur arası sürekli gidip gelip bi dilim yiyorum.
devamını gör...
nutella ile yapilani pek leziz oluyor, sufle kivaminda. ama yememek icin yapmiyoruz mesela. * kek dedigin sey tek basina cok lezzetsiz degil mi zaten hep icine bir seyler katasi geliyor insanin. diger turlu sekerli un ve yumurta zira.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar