kalın kaş

ifadeye bir muziplik yumuşaklık doğallık katan. tabi şimdiler de moda olan tornadan çıkmış gibi olanları değil. derlenip toplanmışları. burada ince kaşlılar ölsün kalın kaştan selam. *
devamını gör...
bu sene moda olmasından mütevellit kalın kaşlıları göğe çıkaran, çakma kalın kaşlılarda artış olmasına neden olan kaştır.
devamını gör...
bundan bir kaç sene önceye kadar kezban kaşı, küçük emrah tarzı dalgalara konu olan şimdilerde milletin kontür dediğimiz müdahaleyle bile isteye yaptırdığı hatta bazen baya paralar harcadığı üstüne bir de bir moda akımı haline gelen kaş tipi.
devamını gör...
yumurta sarısı ve süt karışımı ile ince kaşın geldiği aşama... aynı şey kirpik için de geçerliymiş. bu kıyağımı da unutmayın lo:

--- alıntı ---

1 yumurta sarısı ve 1 yemek kaşığı sütü güzelce karıştırınız.

kulak çubuğu ile ılıttığımız karışımı kaşlarınıza ve uzamasını istediğimiz bölgeye kadar uzatıyoruz.

20 dakika bekleyiniz ve yıkayınız.

ilk seferde kıl köklerinin güçlendiğini ve belirdiğini göreceksiniz. 3 gün boyunca kullanın farkı hissedeceksiniz.

--- alıntı ---
devamını gör...
maalesef ince kaşlı bir insan olarak kaş kalemleri, kontürleri, farları ile uğraşmak mecburiyetindeyim.
millet kuaföre gidip kaşlarını alırken ben makyaj teknikleri ile kalınlaştırma gayretine giriyorum. vazelin de kalınlaştırıyor diyolla.
devamını gör...
ben kaşımdan memnunum gardaş, kalsın. bu moda bize uymaz dediğim kaş stili.

ne takviye yapmak ne de aldırmak, hiç bir müdahaleye gerek yok. kaşı değişen insanın surat ifadesi bile değişiyor, etmeyin eylemeyin.
devamını gör...
yüze doğal bir ifade verir.
badem yağı da içerdiği e ve d vitamini ile, ayrıca magnezyum ve kalsiyum ile kaşlarınızın daha çabuk uzamasını ve kalınlaşmasını sağlar.
devamını gör...
şimdi küçükken kaşımın bir yerine sakız yapışmış. canım anam da onu koparma, koparırsan kaş küser çıkmaz demişti. ben öylece okula gitmiştim. öğretmen de bu bele olmaz deyip çat koparmıştı. o zamandan beri orada kaş çıkmıyor.

neler neler denedim. sürmediğim yağ ve bitkisel şey kalmadı.
ve bir malalede okuduğuma göre tüy,kıl kökü olmayan yerden çıkaramazmışız.

şansınız varsa tüy kökünüz vardır yani yoksam çıkmaz.
ama seni kırmıcam bunu da denicem tatlı kıs.
devamını gör...
ne zamandır moda olan kaş stili. doğal olanları doğallığını bozmasın sahiden güzel duruyor. ama kontürle birlikte var olan kaşını 2 kat kalınlığa çıkaran insanları gördükçe bana bir şeyler oluyor sözlük. ne zaman yasaklanacak artık bu kaş kontürü denen şey?
devamını gör...
kaşını alnının yarısını kaplayana kadar boyayanlardan gına gelmesine sebep olan moda. yeter gari. ülkedeki tüm kaş renklendirme ürünlerini toplatıp denize dökesim geliyor bazen. özellikle boyamayı bilmeyip kaşlarına elektrik bantı yapıştırmış gibi duranlar var ki göz yoruyor resmen...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar