kaliteli erkeklerin ortak özellikleri

bu smaylı kullanmaları --->bakın bu çok ince detaydır. bu smaylı kullanan erkeklerin kadınlar tarafından çok şiddetle arzulandığını düşünüyorum.
devamını gör...
birkac tanesi :
*toplumda nasil davranılır bilir
*en az bi konuda epey uzmandir . spor siyaset sanat vs. o konussa o konuda herkes hayran hayran dinler.
* ucuz pespaye sacma hareketleri yoktur.
devamını gör...
üretim yaparken üretim yaptığımız mamül için belli aralıklar belirleriz ve üretim bu aralıklar içinde kaldığı sürece üretilen çıktılar için kaliteli oldu tanımını kullanırız.

söz konusu insan olduğu zaman insanı insan yapan unsurlara bakmak gerektiği kanaatini taşıyorum.

bizi insandan ayıran en belirgin fark zeka değil. hayvanlar da zeki, hatta ortalama insandan daha zeki maymunlar var.

o zaman insanlarda hayvanlardan farklı olan ne var diye sorarsak o da hayal kurma yani olmayan bir şeyi kurgulayabilme becerisidir diyebiliriz.

bu anlamda zeki yani ortalamadan zeki olmak ve bir plan dahilinde hareket etmek için kendi çıkarına davranmak bir kalite göstergesi sayılabilir ki biz buna akıl diyoruz.
devamını gör...
karşısında konuşan kadını bir süre sonra beyninde sessize alması. kadın istediğini anlatsın sadece tabi haklısın aynen öyle diyerek geçiştirebilmesi. sadece arada alışveriş kredi kartı gibi kelimelere karşı uyanık olup silence mod u bitirmeli. yoksa ay sonu sıkıntı yaşar.
devamını gör...
bencil olmamaları. aynı hayatı,aynı evi,aynı yastığı paylaştığı eşine ev işlerinde yardim etmeyi kılıbıklık değil normal bir şey olarak görmeleri.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar