kalp tamiri atölyesi

herhangi bir tıp fakültesinin kardiyoloji anabilim dalı tarafından onarılamayacak kalp hastalıkları ve psikiyatrinin yetersiz kaldığı durumları tedavi için kurulması gereken tamirat atölyesi.

bu atölye büyük bir koridor boyunca sağlı sollu sıralanmış odalardan oluşmalı. tüm çalışanlarının ağız kenarları gerekirse çengelli iğne ile kulaklarına bağlanmalı ve hepsi daimi gülücüklü bir yüze sahip olmalı. atölyenin girişinde candan erçetin'in kırık kalpler durağında inecek mi var şarkısı çalmalı. az ilerleyince şarkı haluk levent'ten hadi gül ne kaldı ağlayacak'a evrilmeli. bu sırada atölyeye başvuran kişi kendisine verilen menüden uygun kalp kırıklığına göre oda numarasını seçmeli.

1-annesi tarafından çikolata alınmayan çocuğun kalbini onarma merkezi, 2-sevgilisinden seni seviyorum sözünü duyamayan hevesli aşığı sevindirme merkezi, 3-terkedilmişlerin kalbindeki terkedilmişliğin buğusunu kaldırma merkezi,4-hayırlı evlat göremeyen ebeveynin evlat tarafından gönlünün alınması merkezi gibi.. gidiyor bu böyle. dünyadaki tüm kalp kırıklıkları için bir uzmanlık alanı ayrılmış olmalı.

atölyeye gelen insanların tedavisi için ekipler tüm gücüyle çalışmalı. koli koli çikolatalar, afili afili yeni sevgililer, çuvalla hayırlı evlatlar hazırda bekletilmeli..

kalp kırıklıkları çözülen kişiler çıkış kapısına geldiklerinde de kulaklarında kalplerinin hissettiğine göre uygun müzik çalmalı. kişisel tercihim yüzüklerin efendisi serisinde kartallar gandalf'ı ve diğerlerini kurtarmaya geldiğinde çalan fon olurdu sanırım.

sonra türkiye'den niye tim burton çıkmıyor diyorsunuz. bu senaryonun big fish'den ya da charlie and the chocolate factory'den ne varkı var allasen? duyun klavyemizin sesini artık!!!11
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar