kameray

bıdıkımız o bizim.
buralarda yeni ama sozluk camiasinda baya eskidir, tecrubeli sozluk yazari denilen cinsten hem de.

ha son olarak, sakin ola ki kendisine bulasmayin. aksi takdirde olacaklardan ben sorumlu degilim. bu da boyle biline. *
devamını gör...
kocaman yüreği ve küçücük elleri ile bu lanet olası dünyaya baş kaldırmış bir masal kahramanı o.canımız cigerimiz biricik kardeşimiz.tam bir osmanlı torunudur aynı zamanda,çayı ince belli bardakta içer.

Allah seni yanımızdan ayırmasın akıllı bıdık.
devamını gör...
son şortlu türbanlı kız başlığına girdikleri gereksizlik deposu'na gönderilerek ayıp edilmiş yazardır. kameray bu konuda son derece haklı çünkü. zira tesettür emri başörtüsüne indirgenmiş durumda. paylaştığı fotoğraf da bunu gösterir nitelikte. o fotoğraf aynı zamanda türbanlı kızları yekpare gören zihniyetin aleyhinde kullanılabilecek vasıfları taşıyor. şimdi o kıza bakınca şorta mı yoksa başörtüsüne mi siyasi simge diyeceğiz mesela? bunun gibi... yahut şort giydiği için darp edildiğini söyleyen seküler yaşam tarzını beninsemiş kızın yerine, bu türbanlı kız şort giydiği için dövülseydi mesela. bu örnekten hareketle kurulmus varsayım da laikçi komploculara bir kontratak olabilir pekala. velhasıl, sözlük bazen anlık tepkimelerle tartışma potansiyelini söndürüyor. bu, her şeyden önce sözlük için bir kayıp.
devamını gör...
yok arkadas yok, bu yazar kisisine laf yetistiremezsiniz asla. he deyip gecmeniz lazim aksi halde margarin bile olsa icerisindeki hidrojenleri ayiklayip yine zeytin yagi moduna gecer, uste cikar o.
kavga esnasinda galip bellidir ve bahislere yatilirlan para rakibinin kac saniye dayanabilecegi uzerine yatirilir.

eheh ben simdi kirilan cenemi bi pansuman edip geleyim. kendisiyle niye agiz dalasina girmedigimi bana yine hatirlatti. saygilar abi. *
devamını gör...
eskisi gibi soz dinlemeyi ogrenmesi gereken bidik.*
ama onceden de dedigim gibi, benden baskasi catarsa karsisinda beni bulur!
devamını gör...
sadistlere inat mazosist takilir, baskasina zarar gelecegine bana gelsin tum kotulukler diyerekten, baskasinin kotulugunu uzerine aldigi icin ve onlari kurtardigi icin mutlu olmasindan mutevellit, mazosist damgasi yemistir.

enerjisi hic eksilmesin ins, cunku bazi zamanlarda biz odunlar kendi enerjimizi uretemiyoruz, bu durumda siginak gibidir, somalideki kamplara goturulen yardim paketi gibidir bizim icin.
'biz' derken uzerine alinan alinsin.
devamını gör...
başından geçen bir olay esnasında mazoşist olmuştur.

hemen anlatayım..

küçükken.. evet çok küçükken ağır bi hastalık geçirmiştir. *... eğer serum takılırsa, düzelecektir.
ama hain hemşire bir türlü damarı bulamaz! çünkü kamerayın elleri minik miniktir.

heh şimdi asıl olay geliyor..

o serum iğnesi kamerayın elini defalarca girip çıkmıştır! o sırada mazoşist oldu kameray.. iğnenin canını acıtmadığını farketti.. hatta serumun sıvısın kanına geçerken verdiği his çok hoşuna gitmişti.

bu da böyle bir anısı işte.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar