kamp sandalyesi

korona virüs sürecinde dışarı çıkamayanların en çok özlediği şey olsa gerektir. zira virüs azaldı ve millet kendini dışarı attı ama herkesin elinde bir kamp sandalyesi. kamp sandalyesi olmadan sahile inmek yasak sanki. sahil boyu sıralanıyor millet, bir de maskeli maskeli.
oturması da fena keyifli hani. plaj sandalyesi de deniyor. bir de çay bulduysan bir yerlerden ve rüzgar da sıcak sıcak esiyorsa hayatta aranan şey bulunmuş demektir. insanların saatlerce o sandalyede denize karşı muhabbet ettiğini görmek gerçekten mutluluk verici.
evet, galiba benim de özlediğim şey sadece kamp sandalyesi.
devamını gör...
son birkaç senede değeri keşfedilen sandalye türü. kamp dışında her yerde kullanırız. özellikle sahilde oturmak için arabanın bagajından çıkarıp kolayca kurmak, güzel muhabbetler eşliğinde sandalyenin delikli bardaklık kısmındaki bardağımızdan sıcak çayımızı yudumlamak gibisi mi var?
devamını gör...
almak için 4 mağaza gezdiğim sandalye türü. neyse ki 5. mağazada istanbul dışında buldum. ebatlarına dikkat etmek gerek bazıları çok dar. kalitesi kampçı değilseniz çok önemli değil. sık kullanmadıkça fiyatı kadar ediyor. sırt ve oturma bölgesi rahatsız olanları çok var. bu sebeple internet üzerinden satın almayı daha önce alınmamış ise tavsiye etmiyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar