kamp yapmak

kimileri hamallık olarak görsede çok iyi bir etkinliktir. yinede bazen kendi içinde tezat oluşturan durumlar olmuyor değil. mesela telefonu şarj etmek için yanında akü getirmek gibi.
bunun haricinde illa dağ başında sefil hayatı yaşayacaksınız diye bir şey yok. isterseniz denize sıfır, elektrik, tuvalet, internet gibi hizmetleri olan kamp alanı kiralayan yerlerde var.
devamını gör...
özellikle şehir insanının son zamanlarda ki yeni eğlencesi. son zamanlar diyorum artık insanlar için sessizlik ve yeşilliği aynı anda bulmak lüks haline geldi. tabii bu lüks hemen sosyal medyaya yansıdı ve yayılmaya başladı. oradan sistem bunu ele geçirip tüm imkanları sağlar oldu. ev gibi çadırlar, her durum için gerekli malzemeler, elektrik ve lavabolu kamp alanları gibi kamp imkanlarıyla bu aktivite ilkel ve kendine haslığını kaybetmiş durumda.

bu durum kötü mü oldu? bence gayet güzel oldu. üşengeçler, konforundan vazgeçemeyeler yine de doğadan kopmak istemeyenler için ulaşılabilir bir alternatif oldu. bir de taa en başından bu yola baş koymuş kamçıların da işini kolaylaştırdı.
devamını gör...
ekiple ava gittiğimizde 2 geceliğine gerçekleştirdiğimizdir. aşırı keyiflidir fakat çadır olmazsa eziyete dönebiliyor.
devamını gör...
şöyle ılık bir havada sadece yıldızların ışıgıyla aydınlanan ıssız yeşillikler içinde güzel bir yerde sıcak çay ve sevdiğim insanla gerçekleştirmek istediğimdir.
devamını gör...
fetöcülerin hafta sonları ödül vaadiyle öğrencileri bi araya toplayıp malum kitapları okutturmaya çalıştığı rafine sistemi ismen masumlaştırma fiili.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar