kanal istanbul ve çanakkale köprüsü'ne ne gerek var

daha bir kaç gün önce hızlı tren istanbul'a göçü hızlandıracak diye saçma bir açıklama yapan temel karamollaoğlu'nun yeni açıklaması.

"çanakkale köprüsü'nün, kanal istanbul inşaatının durması icap eder. ekonomiye bir şey katmayacak, tam tersi ileride yük olacak bir yatırım. sağlık politikasının ranta dayalı çalıştırılabileceğine aklınız eriyor mu? şehir hastaneleri yatırımları hasta garantileri nedeniyle köprü ve otoyollar gibi geleceğimizi ipotek altına alıyor. gelecek nesillere bugünden çok büyük yükler yükleniyor. dünyanın neresinde var böyle geleceği ipotek eden yatırımlar?"

ya ittifak filan derken temel parti değiştirip chp'li mi oldu nedir. bunlar bildiğin chp veya mimarlar odası açıklamaları.

açıklama
devamını gör...
köprüye kanala ihtiyaç olabilir ama bunları özel firmaya devlet kredisi verip yaptırıp, 20 küsür yıl işletme hakkını firmaya verip, bir de üstüne fiyatlandırmasını döviz üzerinden yapıp gerçekçi olmayan rakamlarda günlük geçiş garantisi gibi bir saçmalık verirsen bunun kime ne yararı var? bu haliyle devletin parasıyla vatandaşın vergisiyle birilerini zengin etmekten öte yatırımlar değil bunlar.

madem paran var devlet olarak sen yap, ücretini makul tut, hem sürümden kazan hem devletin cebine kalsın.
devamını gör...
hangi chp'linin açıklaması diye girip temel karamollaoğlu'nu gördüm. bak işte bu neden oy alamadıklarını açık örneği. üç saatlik yolun bir buçuk saate inmesi temel bey için bir şey ifade etmiyor olabilir ama seçmen için ediyor. kaç kere söyledim bu leş muhalefet oldukça akp'den kurtuluş yok. böyle boş beleş bir açıklama yerine temel bey bir alternatif sunsaydı da biz de helal olsun deseydik.
devamını gör...
gezi5yaşında..

büyük projedir..

kanal istanbul projesi bile dünyaya karşı bir başkaldırıdır..

montrö'nün bypass edilmesidir..
devamını gör...
doğru bir söz! köprünün bir ayağının olduğu yere m. kemal' in, diğer ayağının olduğu yere inönü ' nün devasa heykelini dikseydik ve heykel açılışında 2 şampanya patlatsaydık chp zihniyetinin gözünde uçmuştuk anasını satayım.

isterse anadoluyu pislik götürsün.
devamını gör...
projeleri, projeleri iptal etmek olan güruhun projelerinden. Allah ım nasıl vizyonsuzluk.
devamını gör...
özellikle kanal istanbul'a karşı çıkan vatan hainlerinin sıkça dile getirdikleri..

montrö boğazlar sözleşmesi babınca karadeniz'e kıyısı olmayan ülkeler boğazdan savaş gemisi sokamazlar. bakın abd hastane gemisini bile sokamadı geçtiğimiz yıllarda.

ben bir siyasal islamcı olarak abd'yi çok severim. vakti zamanında 6. filo için ecdadımız solcuları denize dökmüşdür.

bakın abd'nin savaş gemisini, uçak gemisini karadeniz'e ancak ve ancak açılacak yeni bir kanal ile sokabiliriz karadeniz'e. çünkü açılacak bu yeni kanal montrö'ye tabi olmaz.

müttefikimiz abd'nin savaş gemisi sokamadığı, hakim olamadığı tek denizdir karadeniz. yazık değil mi müttefikimize?

yahu bir de diyorlar sıcak su soğuk su karışmıyormuş akıntıymış. bunlar vesvese. reis-i cumhur vakdi zamanında tek başına halic'i temizlemedi mi? hem sanki pazara gidince "reisss (yanlış anlaşılmasın balıkçı pazarcıya denen reiss) balıklar nerden?" diye sorunca "marmara" cevabı alınca almaktan vazgeçmiyorsunuz.. marmara hamsisini kimse yemiyor almıyor zaten, herkes karadeniz istiyor. marmara'da balık yaşamasa da olur.

hainler.
devamını gör...
üst entryinin saraka kaynağı odatvdir..

altan öymen'ler filan..

yıl 2014..

kaynağı da burada https://odatv.com/erdoganin...

şu an yıl 2014 değildir..

ve amerika ciddi ciddi düşmanımızdır..
chp de eski chp değildir..
fakat proje aynı projedir..
devamını gör...
osmangazi köprüsü'ndeki gibi firmaya 35$+kdv ücret+günde 40 bin geçiş garanti edilip halkın anasını ağlatmayı vizyon olarak görenlerin vizyonsuzluk olarak gördüğü açıklama. evet bunlarda da firmaya 35$+kdv ücret+günde 40 bin geçiş taahhüt edilip bana girecekse gerek yok kardeşim.
devamını gör...
duble yolların amerikan tankları geçsin diye yapıldığını iddia edenlerin sözü. kanal da amerikan savaş gemileri geçsin diye yapılıyormuş. iyi ki rusya gibi salak bi komşumuz var. kanalı yapıp amrikan uçak gemisini sokacağız rusya ne oluyor len diyecek biz de oğlum boğazdan değil kanaldan geçiyor diyeceğiz o da ha tamam o zaman diyecek.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar