karakomik filmler

#özgürler 

cem yılmaz’ın yeni film projesinin ismi.

ismini karakomik filmler olarak belirttiği bu proje, yaklaşık altmışar dakikalık iki filmden oluşacak ve sinemalarda "2 film birden” şeklinde arka arkaya gösterilecek.
devamını gör...
direkt gideceğim film.
iftarlık gazoz filmine sırf cem yılmaz oynadığı için gülüp eğleneceğimizi düşünmüştük. fakat filmin altından, altmışlı-yetmişli yılların sağcı-solcu çatışmalarına dayanan acılar ve ölümler çıktı.

emin olun karakomik filmler de iftarlık gazoz gibi vurucu, anlamlı ve insanları düşünmeye sevk eden bir film serisi olacak. popcornumuzu gazozumuzu hazırladık, bekliyoruz efendim...
devamını gör...
cem yılmaz'ın sinema biletlerine isyanı niteliğinde olabilecek film.
adam hem iki film çekiyor tek filim parası alıyor hemde adama 5 lira veriyorlar.
ayıptır bee...
devamını gör...
7 haftadır gösterimde olmasına rağmen, 1 milyon seyirci rakamına dahi ulaşamamış filmlerdir efenim. son hafta sadece 37 kişi izlemiş. hasılat ise 587 tl olmuuş. sadece bir salonda gösterimdeymiş. duyarlı vatandaşlarımıza kocaman bir teşekkürler efenim.
devamını gör...
cem yılmaz'ın koltuğunun altına aldığı kaz ile kurban ettiği film serileri.
ben asıl patlamayı recep ivedikte bekliyordum ama ülkede çok fazla recep ivedik izleyecek derecede iq seviyesine sahip insan olduğu için sesimi çıkaramadım.
keşke recep ivedik filminin izlenmesi de 300-500 bini geçmeseydi biz bu rezil seviyesiz filmlerden kurtulurduk, şahan denen sanatçı müsvettesi de hak ettiği dersi alırdı.
devamını gör...
2 arada filmi daha iyi,akıcı ve kendine has bir yapısı var.kimi yeri hafiften baysa da izletiyor sonuna kadar.10/6.75
kaçamak ise iyi başlıyor ama sonlara doğru aşırı saçmalıyor.yok artık dedirtiyor çoğu yerde.10/6
genel olarak bakılırsa boş zamanınızda bakılabilir.cem değişik bir şeyler yapmaya çalışmış ve cesaretinden dolayı da tebrik etmek gerek.senaryo üstüne biraz daha çalışsaymış daha iyi olurmuş ama neyse.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar