karantina boyunca evde yapılabilecekler

artık milletçe vaktimizi evde geçirecek olmamızdan dolayı herkes film tavsiyeleri listesi yayınlıyor. tamam film izlemek de güzel ama; niye herkesin bildiği, defalarca kez izlenmiş hatta çocukluğumuzdan bu yana isimlerini duyarak büyüdüğümüz filmleri tavsiye ediyor herkes birbirine. gerçekten farklı önerisi olanlar üstlensin bu tavsiye işini.
devamını gör...
ne zamandır okumayı beklediğim kitaplar vardı, onları okumaya başladım. bu yapılan iyi hareket. öte yandan saçma saçma oyunlar oynamaya başladım bir an önce telefondan silmem lazım.
devamını gör...
yüz üstü yatarak kitap okumak, sırt üstü yatarak kitap okumak, yan yatarak entry girmek, oturarak çay içmek, kahvaltı hazırlamak ve sadece kahvaltı hazırlarken ayakta durmak.
gönül ister ki kur’an’a sarılayım, kendimi ibadete vereyim. inşallah onu da yapacağım.
devamını gör...
sabahtan akşama kadar papçi ve kal of dati oynanabilir. bilgisayarı olanlar ise hazır ücretsiz iken cal of dati 'nin yeni batıl royal oyununu indirip oynayabilirler. bende bilgisayar olmadığı için tiviçten yayınları izliyorum oynayanların. ama gel gelelim karantinada değilim. eğer virüs şüphesiyle karantinaya alınsaydım abdest alır kaza namazlarını kılar habire kuran okurdum insan genelde korkunca Allah'a sığınıyor iyi günlerde laylaylom. Allah affetsin inşallah.
devamını gör...
eğer özel alanlara yönelik (psikoloji, felsefe, biyografi, tarih, mitoloji vb.) kitaplarınız varsa onlara yönelmek, vizyonunu geliştirmeye çalışmaktır. neden derseniz benim düşüncem ; hayat bu, kesişim kümeleri sayısını arttırmaya yönelik yaşamak herkesin prensibi olmalı.
devamını gör...
film izlemek.
telefonuma onlarca film indirdim. dual drive usb ye aktarıp onlada dev ekran tv de izleyeceğim ama bendeki usb yi kaybettim. avm ye de gitmeye çekiniyorum. a 101 lerde varmış. tek tek dolaşacağız artık.
devamını gör...
düşünmek. alışık olmayan bünyelerin bir anda birkaç kitap okuması durumunda , ofis çalışanları 1 ay sonra çok zor günler geçirebilir. tüm gün okunan kitap diğer beyaz yakalı arkadaşa anlatılır ve kitapta yazan her bilgi sorgusuz sualsiz doğru olarak kabul edilir ve bu fikir yayılmaya çalışılır. yapmayın. instagramınızda takılmaya devam edin. ya da sadece düşünün.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar