kardeş dövmenin lezzeti

paha biçilemez tattır.

çocuğun canını yakmadan onun da eğleneceği türden peşinden koşu seni döceğimmm diye söylenerek gerçekleştirilen eylemdir. yakalayıp can yakmadan bir iki vurup sonra sarılma ve oyuna devam şeklinde devam ettirilmesi gereken eğlencedir. benim ki daha küçük de. psikolojisi bozulmasın diye küfür bile yasak evde.
devamını gör...
korkutmak kadar lezzetli değildir.

bizimki ufak. gecenin bir yarısı "kötü ruh" mu ne dandik bir korku filmi oynuyor. buna yat oğlum falan dedikçe zıplıyor. neyse ben de filmi seyrediyorum. baktım bizimki filmden etkilendi. bulunmaz bir fırsat elime geçmişti. filmde bir sahne var, kız durduk yerde bulunduğu noktadan havaya yükseliyor, boynu sanki asılmış gibi yana doğru yatık, yüzü bir şekil, ses desen sigara ve alkolden çatallanmış abi sesi, bir şeyler söyleyip grubun geri kalanına tehditler filan savuruyor. bizimkinde bet beniz attı amma renk vermiyor.
neyse bu haylazlık yaptığında oturduğum yerden ayağa fırlıyorum, boynumu sağa sola yatırıp "seni bilmem ne edeceeeeem" diye tıslar gibi sesler çıkarıyorum hiç laf söz dinlemeyen bizim oğlan süt dökmüş kediye dönüyor. dövmekten daha etkili ve eğlenceliydi.
ha güzel de döverdim. hatta artık işi artistik figürlere getirmiştim. tekme attığımda üçlü saltoyla düşüyordu yere. naapsam bi ara dövsem mi ne? adam 28 yaşına geldi neresini döveyim?
devamını gör...
hiç tatmadığım lezzettir. benden küçük kardeşim yok çünkü. ikizimi dövmeye kalksam sağlam dayak yerdim muhtemelen. yeğenler de var gerçi ama yıllardır hiçbirine dayak nevinden dokunmadım bile. çok önce kulak çekme, kafaya bir iki tane patlatma olmuştu yalan yok ama vicdan azabı fenaydı. ne kadar kızsam da yapamıyorum. hoş da değil zaten.
devamını gör...
o an için var olan lezzettir. ama ağlamaya başlayınca, hem vicdan azabı olarak, hem de gidip anneye şikayet ederek, başınıza iş açması açısından tavsiye etmem.
devamını gör...
abimin sağlamca tattığı lezzettir. sanki hiç çocuk yapmayacakmış gibi dövdü. sanki amcası yeğenine kıyamayacakmışçasına. peki şimdi ben küçük yeğenimi tokatlamayacak mıyım? tokatlamayacağım çünkü salak abim bunu düşünüp çocuğa komut öğretmiş yapıştır diyince gelip kafama geçiriyor çocuk. eli de ağır zalımın. neyse ben gidem de azcık arabasının kaputunu çizip küçüğe suç atam.*
devamını gör...
erkek kardeş olsa tadından yenmez fakat kız kardeş dövmek insanın içini acıtıyor. dövüyor muyum? valla yalan yok, ablamı da çok dövmüştüm kız kardeşimi de bir kaç kere iyi dövdüm. üzüldüğüm konu dayağı hak etmiş olması. ablam için ise çocukken o beni çok dövüyordu sonra ben onu dövmeye başladım, az tabak kırmadı üzerimde *. dayak çözüm mü diye sorarsanız, maalesef. ne laftan ne dayaktan anlıyor kardeşim. en sonunda tavsiye vermeyi, arada bir korkutmayı bazen arkadaş gibi davranmayı seçtim. yine bir kulaktan girip öbüründen çıkıyor ama yapacak bir şey yok.
devamını gör...
kardeşinizin yanında minnacık kalıyorsanız pekte mümkün olmayandır. bu erkek kardeşlerin yemine suyuna ne katıyorlar anlamıyorum ki.
devamını gör...
pek dövmüşlüğüm yok ama bir gün 10 metreden kalksın diye su atmıştım, tüm su kulağına girmişti. stephan curry 1000 kez atsa bir kez sokardı. bize ilk seferde kısmet oldu. o da kardeşimin şanssızlığı oldu.
devamını gör...
boyu boyumu geçince acı olmaya başladı mecburen insan gibi anlaşmayı öğrendim.

abla olanlar bilirler erkek kardeş bizim boyumuzu geçince evde medeniyet başlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar