son dönem modası olan metod. "ben seninle artık bu yolda yürümek istemiyorum" demeye cesaret edemeyenlerin kullandığı. sorun üzerine sorun çıkartılarak, karşı taraf bunları düzeltmeye çabaladıkça daha beteri çıkartılarak, karşı tarafı acayip değersiz hissettirerek yapılıyor. halbuki seni sevmiyorum dese daha az üzülecek insan. ama işte, ne aşk, ne de ayrılık cesaretsizlerin işi değildir..
devamını gör...
bu karşısındaki kişinin onun için bir şeyler bitse de değerli olduğunu gösterir.
bence bu devir için fazla bile bu insanlar.
neleri var! her gün daha kötüsünü duyduğum şu ahir zamanda, masumca kendinden soğutup, kalbini kırmadan onun ayrılmasını bekleyen bir insan.
düşündüm olmadı(!) öyle bir gidiyor ki gittiğinden emin değilsin ama yokluğu her yerde!
devamını gör...
sorumsuz insanın tercih yoludur. bir eylemin sorumluluğunu alıp,karar veren taraf olmaktansa terkedilip ya da karşıdaki insanı yıldırarak karar yükünü üzerinde taşımamanın seçildiği,kişinin terkedilmek mi , yanlış karar pişmanlığı mı kıyaslaması yapıp, ruhi bunalım boyutunda daha kolay atlatılan terkedilmenin seçildiği ucuz hesaplar yoludur. en nihayetinde karakter olgunlaşması açısından fırında bir 15 dakika daha pişmesi gereken insan işidir.
devamını gör...
düşündüm de hiçbir şey söylemeden çekip gidenler var bir de..... gitti mi, gittiyse gelecek mi belli değil. bunlara insan diyemediğime göre, onlar hayvanoğlu hayvan oluyorlar demek ki.
devamını gör...
eğer erkekseniz işe yaramayacak methoddur. aşk acıyı sever. bayan iseniz sürekli başka bir erkeği överek sonuca ulaşabilirsiniz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar