kaynana damat yasak aşkı

sabah sabah lanet olsun denilen haber..
yokluktan insanlar napacagini sasirdi. ısin tuhaf yani kadının ( kaynananin) ve damat in yasak iliskisini ogrenen dayi ve kadinin oglu damati oldurmeye gidiyor. ve acilan ateste dayi ölüyor. damat ve kaynana değil.
devamını gör...
yahu aşk falan işin içine girince olay biraz daha hazmedilir gibi görünüyor da sen annesin ulan!
değil kızının kocası ile ilişkiye girmek adamın böyle olduguni hissettiğin an kızıni bu sapıktan kurtarmaya çalışırdın.

her şey seks değil! haz değil!
ortada aşk da yok? sadece cinsel birliktelik.
benim için aşk bile güçsüz bir duygu evladıma bunları yapmam için.

o evlat, o eş nasıl haldedir?
sabah sabah içimi kararttınız ya.
devamını gör...
güzel ülkemin yerle yeksan düzeyi, hatta zımarası.
devamını gör...
kaynanaya, kocasının ölümünü 2 ayda unutturmuş aşktır.
kadın yaşadığının anca farkına varmış.
devamını gör...
41 yaşında bir kadının eşinin vefatına müteakiben yaşadığı bir ilişkiden bahsediliyor. onaylamıyoruz ama kınamamak lazım. sonuçta her şey insan için.

silâh taşıyan ve insanları kazara da olsa vuran eleman keşke silahla gitmeseydi.
devamını gör...
rezilliktir. ama eminim yaptıkları için değil yakalanacak kadar salak oldukları için pişman olmuştur bu iki karaktersiz.
devamını gör...
olay yeterince iğrenç ama ben daha çok adamın eşinin anlattıklarına şaşırdım.

kardeşim öğrenmiş ilişkiyi sen evden uzaklaş biraz diyor. ulan bunca yıllık hayatımda bırak eşimi tandığım hiçbir kadın (sevgili olsun olmasın) kaynana gibi yakınlık düzeyi yüksek kadını da bırak, herhangi bir kadına yan baktığımı görseler linç ederler beni. hele sen biraz uzaklaş ortalıkta görünme nedir lan. burda kalsa neyse. koca böyle bir halt yemiş ananı bilmem napmış çocuklar özledi seni hadi gel diye çağırıyor birde.

kaynanaya ne demeli. kayınbaba öleli daha iki ay olmuş. oda yetmemiş damat ile face'de ilişkinin kritiğini yapmış kadın. zaten oğlu da o konuşmalarla öğreniyor ilişkiyi. hatta benim tahminim bunlar yatağa girmeden önce sanalda halt karıştırıp ondan sonra mevzuya dalmışlar büyük ihtimalle.

aga bence ortam hazırmış damat da ahlak olarak müsaitmiş ki olan olmuş.

bir gün bir aile mahkemesini gözlemleme fırsatım olursa bana göre bu olayın çok hafif kalacağı nice davalar görürüm. işte bu hale geldik artık.
devamını gör...
sonuna kadar okuyamadım bile, iğrenç ötesi bir ilişkidir. keşke ölen o puşt damat olsaydı. kaynana hele sana diyecek hiç bir söz bulamadım o kızının yüzüne nasıl bakacaksın!
devamını gör...
imanlı gençlik diye diye bunları mı yetiştirdiniz. adam 27 yaşında, ak parti iktidar olduğunda 12 yaşındaymış.

edit: eksi veren arkadaşlardan özür diliyorum eksik yazmışım:

başörtülü kaynanası ile yatan damat.
başörtülü ateist.
bacısına tecavüz eden imam.
yeğenine tecavüz edip çocuk doğurtan imam.
camide zina yapan imam.

bunlar da akp döneminde olmuştur.

fetö gibi tescilli cia ajanına verilenleri saymadım daha.
devamını gör...
bu tarz olayların haber yapılması yasaklanmalı. resmen meşrulaşıyor. kaypak gönüllere olur mu ki fikirlerini sokup olaylar patlıyor.

masum zihinleri kirletmeyin artık üç beş namussuzun sapkınlıkları yüzünden.
devamını gör...
ihsan şenocak haklı çıkmıştır... kendisini bu konuda gündeme getiren hürriyet gazetesinde okuduk ilgili ilişkinin cinayetle sonuçlanması haberini... ve ziyadesiyle üzüldüm.

genç kaynana şehvet uyandırır dememiş olan sayın ihsan şenocak'ın amelde imamımız olan imam-ı azam ebu hanife hazretlerinden naklettiği konuda ne kadar haklı olduğunu da gözler önüne sermiştir. sanırım şu video da yeterli olacaktır.

devamını gör...
sonra, genç kaynana şehvet uyandırır, dendiğinde ortalığı ayağı kaldırıyorlar. al işte!
olm, siz siz olun sanal alemdeki, medyadaki ite köpeğe kanıp itikadınızdan, büyük imamların içtihatlarından vazgeçmeyin! yüzlerce yılın imbiğinden süzülüp bu günlere geldi o bilgiler. reformistlerin hezeyanlarına kanmayın! onlar Allah'ın dininin düşmanlarıdırlar. tek gayeleri Allah'ın dinini mescitlere tıkıştırmaktır.
devamını gör...
an itibariyle dr. ihsan şenocak hocanın haklı çıkmıştır. çok saygın magazin evici mustafa karataş ile hocamı yerin dibine vuran çok meşhur laik yobazlara da bu tablo ithaf olunur.

ayrıca konuyu ak parti ile bağdaştıran arkadaşlar. eskiden de durum bundan farksız değildi. aradaki fark, eskiden medya bu konulara karşı çok fazla duyarlı değildi. bunun yanı sıra toplumda da bilinç ve duyarlılık yoktu. şimdi medya ve toplum bu konuda daha fazla duyarlı ve bilinçli. o yüzden eskiden saklanan bir çok şey bugün tüm çıplaklığıyla gün yüzüne çıkıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar