kedi resmine prim yaptırmıyoruz kampanyası

olması gerekendir. sözlükteki aklı başındaki insanları, kedi resmiyle prim yapmaya çalışanların eylemlerini boşa çıkarmaya davet ediyorum.

duygusuyla değil de mantığıyla hareket eden yazarlar sokağa!

edit: beyler ilk satışı ben yaparak alttaki kedi fotosunu favlicam. dayanamadım.
devamını gör...
kedi resimlerinin yasaklanması konusunda anayasa değişikliği teklifi vererek katıldığım kampanya.
yeter da, olur olmadık yerde paylaşarak kediden nefret ettireceksiniz insanları.
devamını gör...
kedi sahibi olmayan o 2-3 kişiden biri olaraktan dünya sözlük yazarlarının objektifinden başlığına girmeyerek ve oylamayarak destek verdiğim kampanya .

şimdi şuraya yazmak için girip baktım son sayfada kaç tane kedi varmış gene diye ; önce inek ve ördek gördüm Allah Allah nasıl kedi olmaz yaw derken aşağıda 2-3 tane kedi gördüm nihayet.

bu arada resmi çekilmeyen kedi kaldı mı acaba memlekette. bu resimleri bi merkezi filan gönderseniz de bunlara kimlik çıkarsalar bari , boşa gitmese o kadar resim.
devamını gör...
2017 yılında çekmiş olduğum iki adet kedi fotoğrafını sırf prim yapmamak adına kamuoyuyla paylaşmamış biri olarak destekleğim kampanyadır.*
devamını gör...
geçen gün babaannemin kedisi elimi çizdiği için aşı olmak zorunda kaldım. kesinlikle desteklediğim kampanya. artık bu hayvanların insanlar üzerindeki saltanatına son verme zamanı geldi.
devamını gör...
tanımadığın kediyi sevmek bu kadar kolayken insan sevmek bu kadar zor mu, sevmemek için nedir bu gayret? sen değil misin güzel manzaraların yanında fotoğraf çektirip manzaranın güzelliği yanında kendin de güzel algılanarak arada kaynayan?
devamını gör...
sözlükte kedi severlerin çok olması sebepli minnoşça karşılanan durumu provoke etme hadisesi.

karikatür koyup artı alınca problem oluyor ama neyse....
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar