kedi sevmeyen insan gereksizliği

kedi sevmeyen insan başka şeyleri de sevemez. sevgisizdir. taş kalplidir. (kediden korkanlar hariç)

kediler sevgiyi bilen ve sürekli sevilmek isteyen (yabani kediler hariç) canlılardır. böyle bir canlıdan nefret eden insan ise sevgi nedir bilmemektedir.
devamını gör...
azmandan dolayı bir nebze kin beslediğim bu hayvan türüne sylvesterın sempatikliği ve tomun çaresizliği karşısında kinimi kaybedip garfieldın tembelliğinde kendimi bulmamla ve çizmeli kedinin efsanevi karizması karşısında salyalarımı silmek suretiyle kurtulduğum gereksizlik. ve tabi hoşgeldin ya şehri mart patisözünü de sonuna kadar içselleştirdiğimi belirtmek isterim.
devamını gör...
kediyi çok sevmeyen ama pistt diye ötelemeyen hatta yanına gelirse başını okşayan biri olarak, gereksizlik bir durum görmüyorum. her insanin zaaf duyduğu bir hayvan vardır, ben mesela sibirya kurdu köpeğini çok severim hatta hastasıyım. ama tutup da sevmeyeni gereksiz bulmam. hayvanlara eziyet edeni, merhamet göstermeyeni gereksiz bulurum.
devamını gör...
bayılıyorum böyle başlıklara. hareketlerini kestiremediğim hiçbir canlıyı sevmem, insan dahil. hayvan neyse de insan biraz öngörülebilir olmalı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar