olağanüstü güzelliği, zerafeti, insanlara ve onların hayatına kolayca adapte olması, fare vs. haşeratı uzak tutması gibi sebeplerle olan durumdur. temizlik, tuvalet alışkanlığı konusunda dikkatli bir hayvan olması da önemli bir etkendir tabii ki. kedi açık yerde, herkesin önünde tuvaletini yapmayacak kadar asildir. sincabın böyle bir derdi olacağını sanmam. kediler insanla yaşamaya daha elverişli oldukları için pozitif ayrımcılığı hak etmişlerdir. forever cats.
devamını gör...
kurban olunası tatlılığından ötürü yapılır. bu ayrıcalığı şiddetle devam edilmesi gerekir çünkü kedi başka bir dünyadır, hayatın başka bir boyutudur.
devamını gör...
sevimli bir yapısı olduğundan mıdır neden oldukça popüler bir hayvan kedi. sosyal medyada, video sitelerinde vs. en çok resmi ve videosu paylaşılan hayvandır tartışmasız. bütün hayvanlar insan olsaydı inanın kpss atamalarında kediye öncelik verilirdi. pozitif ayrımcılık yapılırdı. insanlar kedilere diğer hayvanlardan daha çok sempati besliyor sanki. e peki nerede kaldı eşitlik, hayvanseverlik? benim kişisel favorim olan sincap mesela. evde sincap besleyeniniz var mı? fotoğrafını çekip sosyal medyaya yükleyen azdır sanırsam. bir timsah, bir tavuk, bir yılan onlar da boynu bükük bu konuda. artık kedilere olan bu pozitif ayrımcılığı sona erdirmeliyiz.
devamını gör...
kendini deli gibi sevdirmeye çalıştığı halde ve belli ettiği halde sevilmeye başlayınca uzaklaşmasındandır. gariptir ki insanın hoşuna gidiyor bu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar