kelimelik

son zamanlarda bayağı bayağı takıldığım oyun.

çok eğlenceli. ama bazı rakiplerde fena takılıyorum. harf gelmiyor arkadaş.

bir de siz niye bjk yi kabul etmiyorsunuz olm. ondan daha türkçe ne var hayatta.
devamını gör...
deli bir oyundur. scrabble sevmeyen milletimize kelime oyununu sevdirmiştir. ayrıca çok da pratiktir. ıstaka ve harf torbası edinmeye gerek kalmadan sizin yerinize puan hesaplayan bir uygulamadır. hem zorlanmazsınız hem de kavga olma puan konusunda. uygulama üstünden sohbet edebilmek de telefon numaralarının görünmesine gerek bırakmadan konuşmak isteyenler için rahatlatıcıdır.
devamını gör...
dün itibari ile tekrar başladım. tanıdık ile oynanması daha zevkli olan oyun. okey taşı bekler gibi harf bekliyorum. kahrolsun candy crush yaşasın kelimelik.
devamını gör...
oyunu sıkıştırarak oynayandan nefrer ediyorum arkadaş. alan geniş açılın ne üst üste oynuyorsunuz. biriyle karşılıklı harf değiştirmekten heba olduk. ılerlemiyor oyun kaldık. sinir oldum

erkek ismiyle girince sohbet eden de yok ehehe..
devamını gör...
güzel bir oyun. aynı anda 20 kişi ile 20 oyun açılabiliyor. online oyuncu sayısı bazen 30 binleri geçiyor. facebook üzerinden, android veya ios telefonlardan oynanabiliyor.
devamını gör...
cogzel eski türkçe diye tabir edilen kelimelerin yer almadığı, ama "kapiş" tarzı dandik kelimelerin argoların yer aldığı oyun. oynuyo muyuz, maalesef evet.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar