kemal kılıçdaroğlu nun ahlak seviyesi

''... aile bakanı birilerinin önüne yatmış durumda o zaten hiç konuşmuyor'' gibi bir cümleyi kurmuş olan zatın ahlak seviyesidir.

balık baştan kokar misali , bu adam leş gibi kokuyor. tabanı ne yapsın ?
devamını gör...
45 çocuğa tecavüzü kendisi aklamadığı için kendisinin ahlakını sorgulayanlardan fazladır diye düşünüyorum. "birilerinin önüne yatmış" cümlesindeki "yatmış" kelimesini cinselliğe vuracaksak eğer, zamanında muammer güler'de reza'nın önüne yatıyordu. kendisi demişti "ben senin önüne yatarım" diye. oradaki "yatmak" kelimesinin anlamın ne olduğu ortada ama ahlak sorgulayıcıları bunu da başka yerlere çekecektir illaki.

lan ne güzel ülke ya. 45 tane çocuk tecavüz ediliyor, meclis soruşturulmasın kararı çıkartıyor. sonra bu kararı eleştiren adamın ahlakı sorgulanıyor. yemin ederim şu cahiller insana chp'yi bile sevdirebiliyor.
devamını gör...
pek bir beklenti doğurulmaması gereken.
bu adam gezi olayları sırasında duvarlara, sağa sola, pankartlara küfürler yazanlara alnından öpülesi genç demiş bir adam, onları ayırmadan. fazlasını bekleme. onu sosyal medyada savunanlardan da fazlasını bekleme.

ayrıca kendisi ssk başkanıyken kızlarını usulsüz sigortalatmıştır. ne var canım herkes yapıyordu meselesi değil, kurumun başkanı bu adam.
devamını gör...
#5441103 arkadaşımın da dediği gibi aynı zamanda 8 yaşındaki torunlarını sigortalatan zatın ahlakıdır.

aman uzak olsun , şöyle bir okyanus ötesi kadar*
devamını gör...
45 çocuğa tecavüzün aklanmasındaki ahlak yoksunluğu ve ağır haysiyetsizlik söz konusuyken, vakt-i zamanında bir başka bakanın yaptığı terbiyesizliğe atfen söylenmiş bir cümlenin ahlâkını sorgulayan ve bunu yaparken de fi tarihinden kalma usulsüzlüğü gündeme getirmekten çekinmeyenleri ortaya çıkaran ahlak seviyesidir.

kusura bakmayın ama bugüne kadar kendisinden itin mabadına sokacak denli nefret eden dahi olduysa sizin gibilerin bu zihniyetinden sonra onu sosyal medyada da gerçek hayatta da savunacağı gelir.
devamını gör...
bakanın 45 çocukla ilgili yaptığı açıklamayı çarpıtıp sosyal medyada başka boyuta çekenlerin ahlaksızlığının devamıdır.
kendi çarpıtmalarını kati bir yargı olarak kabul ettikten sonra sarf ettikleri sözler de şaşırtıcı değil.

bakanın söylediği sözleri bir kereden bir şey olmaz tarzı yorumlamak da ahlaksızlıktı, cinsel bir suçla ilgili olarak konuşurken bir bayan bakana cinsel aşağılama taşıyan çağrışımlar bulunan bu ifadeleri de ahlaksızlıktır.
devamını gör...
kemal'in önüne yatmışlığı tartışmaya açık sosyal medya chp sempatizanlarını gündeme getirecek seviye. tartışma zemini bu şekilde.
devamını gör...
bu ülke insanın %25.3'ünün ahlak seviyesidir. bu kadar basit.
devamını gör...
kemal beyi yakalayıp ahlakmetre ile ölçüm yaptım, sonuç: ensar vakfını ölümüne savunan akpli bakan, milletvekili ve seçmenlerdeki oranla aynı çıktı.
devamını gör...
muhalefet mantıgını yitirince..
kolay degil her secimde boylarının olculerini almak..
bu onları akıldan izandan ahlaktan terbiyeden etti..
memlekette muhalefet sorunu var yoldaslar..
ciddi bicimde bu ahlaksızlıgı savunan kim varsa hepsi tecavuzcu ve namus dusmanıdır..
zaten coktandır agızları bozuk olduklari icin önüne gelene küfür ettikleri icin..
eksi sozlukten bikmistik küfürlerinden hakaretlerinden..
hani bir makul olma sarti vardi..
gözlerini hirs burumus katil surusu hepsi oysa..
küfürü elestiri hakareti normallestirenler bunlar..
güne rteye kufurle uyanıyorlar rteye ve akpeye dahası akepelilere küfürle yatıyorlar..
aynen misliyle kendilerine iade ediyoruz cocuklarını..
pekakalı cenazelerine katıldıkları yetmiyormus gibi..
hocası dahi her agzını actiginda gubreler bilmem neler diyen kesimdir bunlar..
ekşi, inci, twitter feys..
bu sapıklarla dolu..
Allah senin belani versin evli barklı kadına ettigi lafa bak..
bunu da memlekette savunan ahlaktan yoksunlar var..
sahi bir makul olma olgusu vardı noldu ona?
yanlısa yanlıs diyemiyorsunuz di mi..
diyemezsiniz ferasetiniz yok cunku..
devamını gör...
sadece kılıçdaroğlu'nun değil o salonda ve dahi burada şak şak alkışlayanların ahlak yoksunluğudur. muhalefet öyle bir seviyeye geldi ki kendi uydurdukları yalanlarla şahsiyet cellatlığı yapmaya başladılae. bakanın açıklamaları ortada iken halen bi kereden bişey olmaz hehe mehehe gibi espri lasan andavalları da görmek sevindirici. önce dinlediğinizi anlayın sonra gelin burada espri kasmaya çalışın.
devamını gör...
2 eksikliği bünyesinde barındırmaktadır:

1- ahlak
2- seviye
devamını gör...
el insaf ya. partiyi filan aşın şu konularda. bir hanımefendiye böylesi çirkin bir ifade kullanan adamı savunuyorsunuz bir de. ekşinin hümanistleri, her şeyde araştırmadan sorgulamadan ''kadını eziyorlar'' diyen feminaziler * filan dilsiz şeytan olmuşlar. bilmem hangi partiliymiş bilmem ne yapmışmış. öyleyse de o hatasına sahip çıkmaz eleştiririz de, az insanlık yahu. saygın bir hanımefendiye belaltı vuracak kadar düşen ahlaksızca bir tavrı nasıl savunur insan ?

> türk siyasetinde gördüğüm en dip noktada. bakalım daha da aşağı inecekler mi ?
devamını gör...
(bkz: arda cemal),


kılıçtaroğlunun ahlakını da, aile bakanını da bu çocuk neden öldü,sorgusuyla konuşalım.

masum değiliz hiçbirimiz...


‪--- alıntı ---

#‎iktidarvekilleri‬, kuyrukta, çocuklara ve kadınlara yönelik tecavüz ve şiddeti önlemede ihmal konusunda verilen gensoruyu reddedişlerini kutlarken, 3 yaşındaki tecavüz kurbanı ‪#‎ardacemal‬ öldü.

--- alıntı ---
devamını gör...
tuhaf ve sağlıksız tepkilerin verildiği müthiş bir seviye. çakma gandi'nin söylediklerinin neresini düzeltiyorsunuz anlaşılır gibi değil. illa kıyas mı yapmak lazım. falanca da böyle demişti, onlardan bilmem kim de şöyle demişti.

bu nedir arkadaş. genel başkan değil de inci sözlük müdavimi ergenliğe yeni girmiş bir eleman var sanki o koltukta.

devamını gör...
".. sana alçak diyemem ;çünkü alçak da bir seviye belirtir, sen çukursun çukur." necip fazıl'ın yıllar önce verilmiş bir cevabı var, bilenler bilmeyenlere bildirsin..
devamını gör...
bu leş ahlak seviyesini sadece kılıçdaroğlu na indirgemek bence haksızlık olu dediğim durum.

yoksa günümüz siyasetinin ahlak düzeyi ortada. siyasetçisinden işadamına kadar hiç bir dönem bu kadar aşağılık bir seviye görülmemiştir. son 15 seneye bakılacak olursa, bu kin ve nefretin kaynağını bulabilirsiniz. siyaseti bu kadar nefret söylemlerine döken, zamanında oy uğruna şimdiki düşmanıyla el ele verip siyasetçisinden askerine kadar bel altı çalışıp kumpaslar kuran bir yapının, yani malum kişinin eseridir bu seviye. kimse kusura bakmasın muhalif olmak için söylemiyorum ama gerçek bu!
devamını gör...
önüne yatmaktan kasıt sevişmek değil lan. öle olsa muammer güler ilen reza zarrab töbeeeeeeeeeeeee. nese işin cılını çıkarmadan yazayım. sayın kılışdaroğlu doğru bir beyanatta bulunmuştur. azıcık kafası çalışan, yanlı düşünmeyen ve vicdani olan herkes bunu anlar. ahlak seviye ölçerlerinizi bi kontrol edin hacılar. hadi bağalım.
devamını gör...
neerde o eski siyasetçiler, di mi efenim?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar