seçim tarihinin yaklaşmasıyla birlikte kilidi açılan ve "ahlak timsali" olarak gösterilen "ikinci ecevit" denilen "erdal inönü gibi naif ve saygılı" denilen kemal kılıçdaroğlu'nun gizli defteridir..

kendisi piyasalara ilk düştüğü günden beri söylenen birşey var, kemal kılıçdaroğlu lider karakterli bir kişi değil..

seçim stresi ve kaybetmenin dayanılmaz acısı kendisini ciddi anlamda zorlamaya başlamış olacak ki midesi gaz dolu adamın az sıkıştırılınca ortaya kötü kokular salması gibi hafif stres görünce kemal bey de kötü kokularını salmaya başladı ortalara..

önce malumunuz zonguldak'ta "anan zaaa" diye girişti şimdi de edirne'de akparti'lilere "hergele" demiş saygı timsali eşsiz siyasetçimiz..

seçime 40 gün filan kaldı sanırım tam günden emin değilim ama bu kadar gün kalmışken seçim gününe çok az zaman kala üstündeki gerginlik arttıkça bakalım paşam daha neler kusacak ortalığa..

tabi kendisinin küfür haznesinin genişliğini bilemiyoruz ama ortamlara ilk düşen küfürün pisliğini göz önüne alırsak çok ciddi hakaretlerin havada uçuşacağını tahmin etmek zor olmaz sanırım..

bu arada zaytung'tan bir son dakika haberi gelsin konuyla ilgili

--- alıntı ---

chp mitinglerinde "anamızı da aldık geldik" pankartı açan vatandaşların endişeli bekleyişleri sürüyor...
(kirkor bildirdi)**

--- alıntı ---

devamını gör...
kendini inkarlarla dolu olacak günlüktür bu. bir sayfasında küfür ederken, takip eden sayfasında, bu küfürün inkarı yer alacaktır.

onun bu ikircikli hallerine kızılmaması gerekir. çünkü siyasetin içinden gelen biri değildir o. ne teşkilatçılığı bilir, ne hizipçiliği. haliyle ağzından çıkanların bir sonraki adımda ya da köşe başında karşısına ne olarak dikileceğini bilememektedir. "ananı da al git" gafının ekmeğini yemiştir, yiyecektir, hakkıdır da. ama bir gafın üzerine, o gaftan da ötede hakaretlerle gitmek ayıptır. ne bileyim "küfürlü konuşuyor ibne" demek gibi bir şeydir.

kılıçdaroğlu'nun küfürbazlığı sadece dilinde değil aslında. daha çok davranışlarında saklı. bu davranışlar, bir günlüğe sığmıyor. "bunlar analarını da satarlar" diyen adamı, seçilebileceği yerden milletvekili adayı olarak belirlerken, chp listelerinden fışkırıyor.

bakalım daha neler yumurtlayacak bu günlüğün sayfalarına göreceğiz.
devamını gör...
anneler gününe yakası açılmamış "küfür"lerini beklediğimizden midir?
neyin günlüğü bu "seviyezliğin" günlüğü mü?
tanım: kalibrasyonsuzluktan mütevellit bir neticedir...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar