kendisi chp'den ziyade ak parti'ye fayda sağlamıştır kanımca. eğer ak parti yetkilileri durumu görüp iyi çalışırlarsa bir dahaki seçimlerde farkı yine kolayca açabilirler.
devamını gör...
makyözlüğünü aydın doğan'ın yaptığı, son yerel seçimlerde kadir topbaş'ı baya terleten bu sayede partisi chp'nin de oylarında kısmi bir artışa sebep olan ve bu sayede "ceketimi koysam kazanır" moduna girmiş iktidara ayaklarının artık yere basması gerektiğini, oyların çantada keklik olmadığı gerçeğini görmesini sağlayan nadide insandır.
devamını gör...
kim ne derse ne desin çok önemli bir figür.hakkında pek dişe dokunur yolsuzluk iddiası olmaması, dinle, dindarlarla uğraşmaması, dürüstlük,yolsuzluklarla mücadele,işsizlik kavramlarını çok iyi kullanması onu daha da yükseltecek bence.türkiye'de sağın oyu olmadan iktidara gelemeyeceğinin farkında.bakalım baykal gibi pek çok kurt siyasetçi bulunan chp'de yükselmesine izin verecekler mi o da var.
devamını gör...
tunceli doğumludur. soy ismini seneler önce mahkemeye başvurarak değiştiren siyasetçi. daha doğrusu iddia makamı gibi çalışan, her hangi bir projesini görmedigimiz milletin vekili.
devamını gör...
solu popüler eksene çekmeye çalışan siyasetçidir. başta türban ve laiklik olmak üzere "ötekileştirme" üzerinden yürütülen siyasetin (ister sağ ister sol kanattan olsun) terkedilmesi için umuttur. ötekileştirmeyen, salt çatışma üzerine kurulmamış siyaset her kesimden insanın lehinedir.
devamını gör...
aynı işi yapan meslektaşlarının (siyasetçilerin) bırakın birinci dereceden akrabalarını beslemeyi, bütün sülalelerini doyuracak kadar vurgun yaptığı, haksız kazanç elde ettiği bir toplumda kendisini aşağılamak ve karalamak için sadece 10 aylık torununun kullanılabildiği adam.

adam derken lafın gelişi değil. gerçekten adam gibi adam.
devamını gör...
kitle iletişim araçlarının bu kadar gelişmesine rağmen, insanların artık bu kadarına da kanmazlar
dedeğimiz bir zamanda. türkiye'deki basının, halkın karar ve düşüncelerinde ne kadar etkili olduğunu
kanıtlamış kişidir.
devamını gör...
seçim akşamı istanbul'u kazandıklarını iddia ettiklerinde çok komik görünüyordu.

tüm sülalerini doyuran siyasetçelerin yanında sadece 10 aylık torunu eleştirilebiliyormuş. icazet alamadığımız için ssk muhabbetine girmeden elimdeki zehirli oku rakibine yöneltiyorum.

bunu unuttuğunuzu söylemeyin bana!
kadir topbaş değil miydi rol aldığı eski bir filmde çok kötü oyunculuk sergileyen beceriksiz!
-aklımda bir bu kalmış-

eğer kılıçdaroğlu'na bir soru soracak olsam, kırtaseyeden alıp sağda solda salladığı kırmızı dosyaların içinde ne vardı diye sorardım.
devamını gör...
hakkında bir dürüstlük efsanesidir sürüp giden milletvekili. hayır adam dürüst olabilir ona bi lafım yok; lakin bu insanın bu ülkedeki en dürüst siyasetçi olduğu iddiası neye dayandırılıyor, bu bi açıklansa adam gibi, hakkaten çok memnun olacaz . . .
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar