kızına ve oğluna cinsel istismarda bulunan baba olayı gibi birçok olay ile karşılaşıyoruz. bu cinsellik filan değil bu başka bir şey. bu nasıl olur gerçekten. sapıklık desen lan onun da bir hududu var. yani bir insanın evladı ile cinselliği yanyana düşünebilmesini aklım almıyor.

bunu gerçekten yapanlar var. hapis filan değil. müebbet, ömür boyu hapis filan bunu adam etmez. direk olarak itlaf edilmesi gereken hayvandır bunu yapan.

*
devamını gör...
malesef amerikada sandığımızdan daha yaygın bi durum. aile içi şiddet ve istismar vakalarında ilk adım olarak daha 3-4 yaşlarındaki çocukların özel bölgelerindeki izler inceleniyor. çünkü normal bir suç kadar sık karşılaşılıyor.
devamını gör...
ıslah olmayan bireylerin itlaf olması şarttır.

çünkü kendi canından kendi kanından, kılına zarar gelmemesi için dünyayı yakması gereken bir yaratığın evladına karşı bu duygulara gark olması...

bunun nedeni açık. toplum olarak o kadar büyük bir şekilde cinselliğe aç olarak büyütüldük ki. bir öpüşme sahnesinde tv yi kapatan bizen, tabu olarak görülen cinselliğe uzanan bir hikaye... ülkede kadın % 80 i orgazm olmazken, erkeklerin %85 inin ilişki süresi 3 dk olurken, doyumsuzluk ve peşinen gelen amaçsız garip aptal gizlilik şarkıları...

bi yerden sonra bu şeref yoksunları * için kendilerini tatmin etmek de yetmiyor. maddi yetersizliği yüzünden işini paralı da göremiyor. bir kadını / erkeği tavlayabilecek * yetenek, beceri ve özgüvene de sahip değil. karısından / kocasından yukarıdaki nedenlerle zaten zevk almıyor. kadın ya kıllı ve kokuyor erkek de benzeri durumlarda olunca, en kolay kandırılabilecek hedefler kendi öz çocukları oluyor.

işte bu yüzden, kadının hamile olduğu anlaşılınca erkek mutlaka bazı testlerden geçirilmeli. eğer şehvani duygularına sahip olamıyorsa, derhal boşanma sağlanmalı, erkek hadım edilmeli ve toplumdan dışlanmalıdır. anne ve bebek devlet korumasına geçmelidir. devlet, devletliğini yaparak koruyabilmelidir.

her durumda bütün bunların sebebi salak saçma evliliklerdir.
eğer gerekli testler evlilik öncesinde yapılırsa bu hikayeler giderek azalacağı kanaatindeyim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar