kendine çiçek yollayan insan

insan değildir bu kadin falandır. he ya kadın da insandı sori. nasıl bir akıl tutulması bu ulan. söyle söyle ben yollayayım sana çiçek. hayır kardeşim bugün en kötü sendika olsun mini şirketler yöneticiler olsun birbirine gönderiyor bu kadar düşülmez.
devamını gör...
bir çiçekçiden almaktansa bir yerlerden sipariş veren insan olabilir. maalesef insanlara ''canım kendime çiçek almak istedi, kendimi tebrik ediyorum, mutlu olmak istedim o yüzden aldım'' dersek eğer ''delirmiş bu'' vb. şeylerde bakacakları için başkası kendisine yolluyormuş gibi davranan insandır. aksi halde bir çeşit daha var ama yazmak istemiyorum, başlıkta yeterince açıklanmış ya da daha sonraki zamanlarda açıklanacağını düşünüyorum.
devamını gör...
muhtemelen önümüzdeki beş yıl içerisinde şahsımın da aralarına dahil olacağı insan türü.
bana başka bir şeyle gelmeyin çiçekle gelin kardeşim. ömrümün son yedi senesini en delikanlı erkek ortamlarında geçirmiş ve dahi tesbih bile çevirir hale gelmiş biri olarak bir türlü şu çiçek sevdamdan vazgeçemiyorum.
papatya dışında her türlü çiçeğe varım. kaktüs bile olsa oluru var gözümde. tabi siz yine de kasımpatı, karanfil, gül falan alın. bana çiçek alın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar