kerimcan durmaz

iki kez videolarına denk geldim, maalesef videolarını bana gösteren iki kişi de başörtülü kimselerdi.

her neyse, kendisi bence hafiften rol yapıyor ve paranın dibine vuruyor. tebrik etmek lazım, birçok kişiye(!) kendini izletiyor ne de olsa.
devamını gör...
Allah affetsin, bana hiç de sevimli gelmeyen bir kimse. açıkçası neden ünlü olduğunu da anlayamıyorum. ayrıca kendine özgü bir dili var. "baba xxxx diye ben" gibi cümleler kuruyor. değişik.
devamını gör...
beverly hills maceraları devam ettikçe sabri sarıoğlu'nın kazandığı paraları lüks otellerde, mağazalarda ezen eşi ve baldızı gözüme batmaya başladı.

sabri annem, senin etin ne budun ne diyeceğim geliyor. futbol sektöründe dönen paralar ve dünyanın çarpıklığı aklıma geliyor susuyorum. kaknem karılar gibi oturup bunu düşündüm kerimcan. napim. sevmiyorum ne futbol ne de bir futbolcu. ama kerimcan öyle mi? kendi kazanıyor kendi yiyor paraları. *
devamını gör...
diğer hemcinsleri gibi bende tiksinti uyandıran popüler medya ikonu...hayır, böyle deyince," sen gizli eşcinselsin ondan öyle davranıyorsun," diyorlar. eşcinsellere sempati duysan; yine bunu da aslında eşcinsel olmana yoruyorlar.. yani, bundan kurtuluş yok! ne dersen de; homoseksüelliğine delalet sayıyorlar.. öyle bir devir ki korkudan ib.eye, ib.e diyemiyorsun.

çatla sodom-gomore;
patla bizans ve roma..
devamını gör...
ne yalan söyleyeyim. "makyaj koleksiyonum" videosu çekse. havada karada açar izlerim, bazı ekipmanlarını da temin ederim. iyi makyöz. düdüklü tenceremsi, şişirilmiş, bol gazlı bir fenomen. ayrıca üzülerek söylemeliyim ki, marka hevesiyle kavrulup tutuşurken gittikçe rüküşleşiyor.
devamını gör...
aylik 200 bin tl kazandigi soylenen gay. aga biz gay olsak şey yapildigimizla kaliriz akşam yine corba makarna.
adamlar aksam yemegini pariste yiyor ya.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar