keşke türkiye'deki camileri de temizleseler

katliam videosunu izlerken keşke cuma günü türkiye'de de aynısı olsa ve müslümanlar temizlense diye ''iç geçirmiş'' itoğlu it!

bizim sözlükte kendi yazmadığım, görür görmez yazanı ve yazılanı sildiğim tek bir cümle yüzünden iki kere savcılığa bir kere istanbul emniyet müdürlüğü'ne çağrılıp ifade verdim. eğer zerre kadar bilinci ve tutarlılığı varsa güvenlik güçlerimizin, bu şerefsizi sırf bu ekran görüntüsü üzerinden yakalayıp bi taraflarına defalarca cop geçirirler...
devamını gör...
şaşırtmamış bir itoğlu it tanımı. muhtemelen bu tanımı yazan şey çocuğu ülke sınırları dışında. tersi durumda mabadı yemez!
devamını gör...
kelimeleri artık tükendiği bir noktada bırakan bir ... yazdığı şey. daha önce de müslümanların şehit edildiği bir olay hakkında çocukları da öldürselermiş keşke veya oh olsun tarzı bir şeyler yazan birisi vardı. günlerce kahrolmuştum nasıl böyleleri var olabiliyor diye. baksan hümanist geçinirler ...ler. Allah'ım ya rabbim diyecek bir şey yok ya. ya rabbi tez vakitte cehennemin en dibine gönderip özel muamelede bulun bunlara ya rabbi!
devamını gör...
ekşi sözlük bir açıklama yaparak entry'nin silindiğini, yazar hesabının nefret söylemi sebebiyle kapatıldığını ve emniyet güçlerinin kendileriyle irtibata geçtiklerini belirterek yasal sürecin işlediği beyan etmişler. demekki baskı olunca ekşi sözlük de işlem yapabiliyor.
devamını gör...
ekşi sözlük'te hakkında başlık açılmış olup yüzlerce ihbar yapıldı yurtdışında yaşıyormuş interpol linkine de ihbarlar yapılıyor . kuduz köpeğe umarım hakettiği ceza verilir .
devamını gör...
şaşırdık mı? hayır!

bu sadece sosyal medyaya düşmüş alelade bir örnek ve inanın benim elimdeki ss'lerin yanında masum kalır. fas'ta öldürülen norveçli kadın olayında müslümanlara neler dendiğini bir okusaydınız sinir krizi geçirirdiniz. ama gel gelelim bu kin, bu nefret, bu bağnazlık, bu cehalet "fikir ve düşünce özgürlüğü" kapsamında imiş. afedersiniz seveyim öyle özgürlüğü de adaleti de... işte dün hesap sorulmadığı için bugün buna yüz buluyor kancıklar. çünkü ekşi'de şu tanımın 300 favı var. müslümanlara hakaret ve kin söylemleri takdir ve teşvik ediliyor. tek çare ekşi sözlük'ü yöneten kişilerin devlet erkanı tarafından sertçe uyarılıp bu iğrençliklere destek vermemelerini emretmek, aksi halde bu mecrayı tarihe gömmek. hatta devlet kayyum atayıp başına derviş'i getirsin anasını satayım. neden olmasın?

derviche > ssg
devamını gör...
ekşi'deki bu itoğlu itin nickaltına girdim bir de ne göreyim? adamı 300'den fazla kişi emniyet genel müdürlüğüne ihbar etmiş.
eninde sonunda cezasını alacaktır pis köpek.
devamını gör...
--- alıntı ---

antalya'da, yeni zelanda'da iki camiye düzenlenen terör  saldırısını övdüğü iddia edilen "ekşi sözlük" yazarı gözaltına alındı. 

istanbul cumhuriyet başsavcılığı, yeni zelanda'nın christchurch  kentindeki al noor ve linwood camilerine cuma namazı sırasında düzenlenen ve 49  kişinin şehit olduğu terör saldırısını övdüğü öne sürülen "ekşi sözlük" yazarı  hakkında inceleme başlattı.

--- alıntı ---

alıntı adresi
devamını gör...
ekşi sözlük bu gibi benzerlerin dolu olduğu bir sözlük. peygamber efendimiz sav'e dair bile düpedüz küfürler edilmektedir. ve kimse bir şey yapamıyor, şu adına herkesin şekillendirdiği özgürlük dedikleri şey yüzünden. ayrıca konu başlığı bu şekilde açılmamalıydı, gündem de bu başlıkların bu şekilde dolaşması çok çok zararlı.
devamını gör...
ruh hastalığını falan da geçen bir cani ve katil ruhlu psikopatın beyanıdır.

işin kötü yanı, sosyal medyada daha bu tıynette ve kafada olan milyonlarca insan (!) var. hele ki bu yazarın entry'sini fava atanlara hiç değinmiyorum. onlara da bir yaptırım uygulanması gerekiyor. çünkü bunlar tek değil kolektif kişiliklerdir.
devamını gör...
sonuna kadar desteklediğim ve katıldığım önerme. camilerimiz gerçekten pis ve bakımsız. özellikle lavaboları o kadar kötü kullanılıyor ki insan utanıyor muselman bu kadar nasıl pis olabiliyor diye hafilaniyor. zaten cuma namazında her yer ayak kokusu sözde tertemiz mis kokulu gitmemiz gerekiyor ama ısın gerçek yüzü hiç öyle olmuyor nedense.

camilerimizin fiziki temizliği dışında insan zihniyeti olarak da temizlenmesi gerektiğini düşünüyorum. zihniyetimiz giderek pislesiyor ve cami ahvali bu konuda hiç titiz değil. sürekli yargı dağıtarak, üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeyerek ve iyi niyetleri camiye yardım saçmalığı altında kötüye kullanarak..
devamını gör...
sözün sahibi olan a.a. adlı yaratık ekşi çukuruna antalya'dan katılıyormuş.

ve tabi şu an polis abileri tarafından öttürülmekle meşgul.

her saat başı güzel bir temizlik servisi alacağına da eminim.

yakalandı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar