kevin durant

esasında, abd menşeili basketbol makinelerinin temel farkını bünyesinde barındırmaktan öte bir özelliği yoktur.

daha uzun süreli maçları, gün aşırı yapmaya alışkın olduğundan ötürü, kondisyon olarak avrupa takımlarının tamamından öndedir. daha büyük bir sahada, daha uzun süre oynayan sözkonusu oyuncu, daha uzun mesafeli atışlara alışkın olduğu için, bize uzun gelen üç sayılık atışlar kendisine olağan gelmektedir.

olay budur. detaya sanırım lüzum yok. bir de savunmamızın temel anlamda aktif adam değişmelere, etkili box-out'a ve agresif stens kaymalarına zaten alışık bu adamlar. nba dediğimiz ligde en dandik takımlar bile böylesi savunmalar yapıyor. kısacası tutmadı.
devamını gör...
pis zenci değildir, temiz zencidir. demin kendisi için espri niyetine pis zenci yazdım, anında silinmiş. hakaret değildi yahu, kıskandık dedik ne var? neyse hakaret içerikli tanım anlayışımız farklı sanırım.
devamını gör...
oklohoma city thunder da sf ** pozisyonunda oynayan gelecek vadeden genç basketbolcu.

dostum ne gerek vardı oklohoma dan buraya yorulmaya; oradan atsaydın bari. kesin girerdi herhalde.

ama şunu da ifade etmeliyim ki; efendi çocuktur, saygıda kusur etmez kimseye. egoist ve havalı olmayan az sayıda nba oyuncusundan birisidir.
devamını gör...
namı diğer key-di. nba oyuncusu. 2012 nba allstar nigh east-west maçının mvp si oldu. 36 sayı, 7 rebound, 3 asist, ve 3 top çalma ile oynadı. lebron da durant'e 36 sayı ile cevap verdi ama maçı kazanan tarafın yani batı karmasının oyuncusu olan durant, mvp ödülünü lebron'a bırakmadı.
devamını gör...
an itibariyle 2012 londra olimpiyat oyunlarında oynana abd-arjantin erkek basketbol takımı milli maçlarında hayvani şekilde üçlük atmaya başlayan adam...

dokuzda sekiz gibi üçlük atıyor manyak...aynı dünya kupası finalinde bizim 12 dev adama attığı gibi atıyor herif..amerika takımı üçüncü periyotun bitmesine 1:22 dakika kala 96 sayı atmış durumda...

rakip nijerya değil haa rakip arjantin...ki arjantin bu amerika'yı yenebilir diyordum litvanya maçında sonra ama hikaye imiş...

lebron başladı ve durant üçüncü seti bitiriyor an itibariyle..

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar