akp'li değilim, rte'yi de sevmem ama rte'nin bazı söylemleri çok yerinde ve doğru.

o yüzden haklıdır. 3-5 tane kıçı kırık toplanmış, koskoca türkiye'yi tehdit ediyor!

ne deseydi ki şimdi rte? tabii yine rte'ye laf atan bazı kesimler var, adam bazen doğruyu konuştuğu halde bile yine daha muhalefet olanlar var.

doğrunun yanında olalım arkadaşlar, bunun akp'li olmakla bir alakası yok zaten.
devamını gör...
çok iyi söz, yerinde ve desteklediğim söylem.

yalnız şu var: ifade eden ben olsaydım şimdi nick altımda ırkçılıkla suçlanacaktım, tayyip bey dediği için herkes alkışlıyor.

neyse buna da şükür diyelim.
devamını gör...
pek kıymetli cb miz diyor ki: biz fıratla dicle nin önünü kesersek siz apdes almaya su bulamazsınız. namazlarınız sakata gelir. akıllı olun. burada coğrafik avantaja ve ona bağlı bölgr dinamiğine dikkat çekiyor. yanlışa mahal vermeyin.

o değil de kpnuşmayı dinleyenler neden parsel parsel oturmuş. öndeki azınlık ortada orta karar ve sonra genişçe bir yığın. tunç, gümüş, altın halkalar mı kast ediliyor? yoğsam bu işte bir üllüminati mi var?
devamını gör...
erdoğan şovenistliğinin diğer bir ürünü. bu vatan evlatlarının büyük ortadoğu projesi için beleş askerlik yapmasına razı değiliz. bunu düşünen adam ypg işid'den kurtulsun diye peşmerge güçlerinin yardıma gitmesine, peşmergeleri ülke toprakları içerisinden geçirerek yardım etmezdi. ırak'ın kuzeyinde kürtlerin, suriye'nin kuzeyinde bizim koruduğumuz bir koridorun olmasını abd istiyor biliyoruz. amacım terör örgütünü haşa savunmak değil fakat seçimlerden sonra abd planını gerçekleştirmek için yurt içinde bombalar patlatılmak suretiyle ypg bahane edilip ypg'den alakasız bölgelere gider asker yerleştirmeye çalışırsak şaşırmayın. tabi buna suriye, rusya, çin ve iran göz yumar mı bilemeyiz. sizi islam kisvesiyle kandıranların vatanseverlik kisvesiyle kandırmasına müsaade etmeyin. bu kadar çok asker dizisi ve osmanlı dizisi yayınlanması boşa değil...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar