kıçına kadar dövme yaptıran tip

vücudun hangi bölgesinden başladığı önemli. eğer yukarıdan aşağıya doğru iniyorsa anlamlı bir tablo çıkabilir de diğer türlü aşağıdan başlıyorsa ne yapmak nereye varmak istediğini merak ettiğim tiptir.
devamını gör...
el-alemin kıçına bakan tipi-tiplerin tespit ettiğidir. sözüm meclisten dışarıdır, evet. 17 yaşındayım, kendi akranlarımın arasında bile böyle entellik duyulmamıştır.
devamını gör...
üzülerek baktığım tiplerdir fakat hepsi insandır, bende bu yolun yolcusuyum demiştir. Allah hidayet eylesin duası makbuldür. insanları yapıcı eleştirmek hariç gereksiz eleştiri yapmak yargılamak etik değildir. kınama başına gelmesin, ötekileştirme senden yüz çevirmesin.
devamını gör...
dövmeyle ilgili meşhur kaidenin şahsında gerçekleştiği kişidir.
dövme yaptırmaya bir başlayan duramaz yaptırmaya devam eder diye duymuştum. yine aynı sebeple vücudunda sadece bir tane dövmesi olan bir dövmeciye “neden sadece bir tane dövmen var?” diye sorulduğunda, “kasap hergün et yemez” şeklinde bir cevap okudu bu gözler.
dövmeyi çok seven ancak bir türlü yaptırmayı maddi-manevi içine sindiremeyen biri olarak, eğer günün birinde yaptırırsam muhtemelen oluşacağım tiptir.
devamını gör...
ya sanayide çalışıyordur yada tesisatçıdır aksi halde kıçındaki dövme gözükmez. bu meslek grubunun hep çatal dahil açık olduğu için onlar tercih eder.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar