#özgürler 

kenan ışık ın atv ekranlarında sunduğu bilgi yarışması. kim beşyüz milyar isterin bir değişiği gibi ama sorulan soruların bilinme ihtimali daha yüksek.
devamını gör...
geçenlerde başörtlü bir genç kız yarıştı.

asıl söylemek istediğim bu değil aslınd. demek istediğim kenan ışık ın insanlara olan iğrenç bakışları, yorumları, tavrı. bu adam gittikçe çirkinleşiyor.
devamını gör...
şu an yarışmakta olan ceylan inan isimli 18 yaşındaki genç aşırı derecede hollywood dan bir oyuncuya benziyor. ama çıkaramadım. kafayı yicem. Allah'ını seven bi baksın

bu arada 250.000 liralık soruda.

laflayuruyenpeynirdelisi imdadıma yetişti : alacakaranlık'daki bella.
devamını gör...
şu 18 yaşındaki kızın ne kadar aldığını merak ettiğim yarışma. bir de o doçente ne sordular acaba?

hayır izlemiyorum sonra gelip yorumları okuyorum boşuna merak ediyorum. ya izle ya sus değil mi?
devamını gör...
en kolay soruları bile bilememe sebebini (mesela (bkz: kill bill) (bkz: kiril alfabesi))"ay heyecandan galiba" diyerek açıklayan ve kendi söylediği masala kendi de inanan bir yarışmacı var şu anda. ve 30000e ulaştı! gel de sinirlenme. oysa 1000 lira ile dönmesini istiyordum, hak etmiyor o kadar parayı! az biraz cesaretim olsa ben de katılacağım, 15000 alırdım en kötü fena mı! entrydeki toplam ünlem sayısından yarışmacıya olan öfkemi anlayabilirsiniz.
hazır yazmışken yarışma hakkında da yorum yapalım, yeni hali iyi olmuş. süreyi sınırlamaları (ve kadın 60000de!!!1!11!1!!1! (bkz: yuh)) çift cevap filan iyi olmuş.
devamını gör...
beni bi türlü çağırmayan yarışma .dün gene biri elenmiş türkiye 22.siymiş çocuk. yerden yere vuruluyor. ulan çocuk hayatında sosyalleşmemiş ki bilsin orda ki soruları. adam hayatı boyunca kitaplara denemelere, soru bankalarına abanmaktan dünyada ne oluyo ne bitiyo haberi yok. neyse hem o türkiye 22.cisi olmuş vardır illa ki parası yoksa da ilerde olur. iyi bi bölüm okuyodur çünkü.
haci abiler en son girdiğim lys de 600 binlerdeyim alsanıza beni. o baraj sorusuna kadar gelirim. o kadar güveniyom kendime. gelin böyle prof falan getirene kadar beni çıkarın lan en azından bi deneyin yani ne kaybedersiniz ki.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar