kindar erkek vs kindar kadın

kindar erkek iki laftan sonra dayanamaz kaba kuvvetle tüm kinin karşıya yansıtır lakin kindar kadın planını kurar yıllarca bekler, sabreder ve o gün geldi mi de işi temelli çözer. anlayacağınız erkeğin kini anlıktır geçer ama kadının kini Allah muhafaza ...
devamını gör...
kadın kini her zaman kazanır.

zira kadın nefret duygusu içine girmişse kıyamete kadar sürer.
yeterki o düşmanca hisler uyanmayagörsün. bir kez uyandımmı da dizginleyebilene helal olsun. varabileceği son noktaya kadar çok rahatça her fırsatı avantaja çevirerek büyütür de büyütür. demezki "lan bu kadar hançer sapladık, kurşun sıktık , bazuka attık , füze attık artık yeter" demez. vur Allah vur alettuul gider.
devamını gör...
okuduğum bir araştırmaya göre; kadın seri katillerin erkek seri katillerden daha çok sonuç odaklı olduğu görülmüş. yani erkekler bir noktada vicdan yapabilirken, kadınlar eylemlerini sonlandırdıklarına emin olmadan olay yerini terk etmiyorlarmış. kadın kini zor temellenir ancak diridir; erkek kinini döver, diyor bilenler.
devamını gör...
kadındır sanırsam. durmak dinlenmeksizin kininin peşinde koşar. başımda böyle bir karı var. nasıl bir acıysa bununki it yerine koymaz muhatap almazsın o yine gelir laf çarpar. defol! layık olduklarınla muhatap ol.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar