gözle görülemeyen manyetik alan çizgilerinin varlığını kanıtlayan bir olaydır. nasıl bir çekimse artık, aynı karakterdeki yüklerin arasında olmuş tüm fizik kurallarını alt üst edercesine.

eşekten düşenin halinden eşekten düşen anlarmış meğer.
devamını gör...
--- alıntı ---

benzer acıları yaşayan insanlar birbirlerini tanırlar. ama belli etmezler tanıdıklarını. herhangi bir yerde karşılaşabilirler. metroda, barda, sokakta, kafede.. sadece bir kez göz göze gelirler ve anlarlar. daha sonra bakmazlar birbirlerine, belki canları daha çok yanacağından, belki de buna hiç gerek olmadığından. ilk bakışma aynı zamanda son bakışma olur. ama onlar tanırlar birbirlerini. muhtemelen o ortak acının müstehzi mahcubiyeti tekrar göz göze gelmelerine engel olur. ama tanırlar onlar birbirlerini, çaktırmadan kimselere koruyup kollarlar..
bazen kendinizi bir insana yakın hissetmeniz için bir şeyler paylaşmanız gerekmez. benzer acıları yaşayan insanlar kendiliğinden ortaya çıkan görünmez bağlarla birbirlerine bağlanabilirler. hatta bazen birbirlerinin tam olarak farkında bile olmadan yaparlar bunu..


--- alıntı --- *


devamını gör...
uzaktan görenler mesut sanıyor,
bilmezler gözlerim hergün ağlıyor,
içimde dinmeyen yaram kanıyor,
bir meçhule döndü benim hayatım
bir meçhule döndü benim hayatım.

vücut diliyle, gözlerle bunları söyleyen kişilerin kahkaha atarken bile birbirini anlaması işte.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar