kısa boylu erkek olmak

öncelikle ben bu yazıyı açtım çünkü bende kısa boyluyum , kısa boylu olmak kötü yanları da var tabi ama biz iyi yanlarından bahsetsek zaten kötü yanlarını yaşayarak öğrenmekteyiz , kısa boylu olmanın avantajı kişinin kemikleri daha sağlam oluyor , birey kısa boylu olduğu için bu alanda kendini düşük görüp diğer farklı alanlarda kendini geliştiriyor ve daha derin bilgilere sahip olabiliyor. ne yapalım böyle yaratılmışız önemli olan sağlık değil mi zaten.
devamını gör...
özellikle aşırı şekilde süt içen türk erkeklerinde görülen durum.kemikler bir yaştan sonra uzamayi birakip kalinlaşmaya başliyorlar. *
devamını gör...
Allah ın size nasip ettiği boyda olmaktır.

başlıktan bağımsız daha doğrusu bu ve benzeri başlıklara hükümler yazanlarla bağlı olarak şunu söylemek istiyorum;
şunu anlamıyorum; bazı şeyler vardır değişmez onları eleştirmek ya da onlara laf atmanın sebebi nedir. he dalga geçtini sanan hükümler savuran geri zekalım? kısa boylu bir erkek acaba duygularına ya da sana zarar mı verdi derdin bu mu?
devamını gör...
kim ne derse desin ciddi bir dezavantajdir. sadece partner bulma konusunda degil sosyal yasamda da cok kisa boylu olmak negatif etki yaratir. is basvurularinda filan.
devamını gör...
insan gerçekten hayret ediyor, günümüzde artık uzun boylu erkek çok az. hani beslenme alışkanlıkları, paketli gıdaların yan etkileri vs desek, kızlarda tam tersi söz konusu. yeni nesilin kızları erkeklerden daha uzun çoğunlukla. erkeklerin boy ortalaması sürekli azalıyor bu bir gerçek.
devamını gör...
kimi zaman iyidir ama 1.70 boyunda ve 73 kg gibi biriyseniz karşınızda da 1.85 boy ve 100 kg ya yakın biriyle kavga etmek zorunda kalıyorsanız işte o zaman hayat sizin için çok zor oluyor..
devamını gör...
1.78 cm ve üstü erkeklerin girmesine gerek olmayan başlık. * *

-evet 1.78 cm altı olunca kısa oluyorsun.
-neden öyle baktın? e kısa ama.
devamını gör...
yahu yazmıyayım diyorum ama benden kısa bir erkek bana parmak sallayıp da azar çekse benim gülesim gelir. ne şirin; koy bahçeye, su fiskiyesinin altında oynasın zıp zıp... *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar