kitapyurdu.com

#özgürler 

1.
tam adresi www.kitapyurdu.com olan internet sitesi.

adından anlaşılacağı üzere, kitap kurdu olmuş bünyelerin interaktif yurdu.

doğum günlerinizde yaptığı güzellikler* ile kitap iştahınızı kabartır.

internet sitesi acemice hazırlanmış gibi görünse bile işlevselliğinden bir sıkıntı yoktur.
devamını gör...
cumartesi verdiğim siparişi perşembeye gönderemeyen sanal kitapçı. eskiden böyle olmazdı. kitaplarım hakkında endişe duyuyorum.
devamını gör...
geçenlerde verdiğim siparişleri 10 günden fazla bir zamanda getiren kitapçı. bütün hevesimi kırdılar. neymiş efendim aldığım kitaplar stoklarında yokmuş. yok ya! madem öyle, öyle iddialı olmayacaksın. olduysan da tutacaksın sözünü. yeminle, aldığım kitaplara bir garip bir soğuk bir deli bakıyorum şimdi.
devamını gör...
sipariş verilirken kitapların yanında tedarik süreleri yazılıyor. kargo ile beraber kitabın ele geçme süresi uzayabiliyor. hatta gelen kitapların içinde nasıl oluyorsa korsan bile çıkabiliyormuş, bana denk gelmedi çok şükür. yine de tercih edilebilecek site. d&r a ve daha bir çok siteye göre daha ucuz.
devamını gör...
fiyatları cazip olmasına rağmen kitabını almak yerine arkadaşım olan kitapçıdan kitap almayı tercih ettiğim site.
devamını gör...
necip fazıl'ın kitaplarını 8 günde temin edebileceğini söyleyen site. belki biraz işi hızlandırırlar diye 2 günde ve aynı günde temin edilebilen kitaplar da aldım. o kitaplar temin edilmiş ancak necip fazıl'ın kitabı için bekletiliyor paketim. eğer gerçekten 8 günse işimiz yaş. *

edit : 8 günde temin edilir dedikleri nfk kitabını 2 günde temin etmişler. neyse sevindim. *
devamını gör...
ilk göz ağrımdır. değişik sitelerde alışveriş yaptım ama hiçbiri onun yerini dolduramadı. kitapları özenle paketleyip gönderirler. kitap fiyatına kargo ücreti vermezsin. adresi doğru yazarlar ve kargo kapına kadar gelir. her alışverişine puan verip seni çocuk gibi sevindirirler. uyduruk kitap ayraçları bile daha güzel görünüyor gözüme. bundan gayri vazgeçmem senden.
devamını gör...
yakın zamanda oldukça çalışkan, yetenekleri tartışılan, okumayı seven, zeki olduğu bilimsel anlamda muamma ama arkadaşları arasında rivayet edilen, kendi çapında cebindeki para kadar girişken, multi fonksiyonel, yarı prezentabl, eli kalem tutan, parmakları klavye yutan birini işe alması gündemde olan internet sitesi.

hem dostluk hem iyi olan kazansın diyoruz..

devamını gör...
kargo parasından yırtmak için fırsatlar sunan site.

bu vesile ile usb almıştım bi ara hala kullanıyorum. bugün yazarlar ajandası geçti elime. beni şimdiden mest etti. yakın bir zamanda yazar ve kitap isimli kupalarını almayı düşünüyorum. sırf bunlar için bile alışveriş yapılır bu siteden.

duyanlarına not: orjinal parçalarını daha da arttırmalılar.
devamını gör...
servet ödediğim helali hoş olsun dediğim,piyasaya göre daha az paraya daha fazla kitap almanızı sağlayan,siparişleri kısa sürede ulaştıran,tekrar satışa giren kitapları size haber veren sanal kitabevi.

devamını gör...
istanbul dışı siparişlerinde kredi kartını mecburi kılan site. banka kartıyla ya da peşin işlem yapılmıyor mu yani. belki kredi kartı kullanmıyoruz ne olcak...
devamını gör...
sipariş verdiğim çoğu kitabı kapağında, sağında solunda hasarlı bir şekilde gönderen kitap satış sitesi. sanırım bu yüzden bile kendisinden ziyade idefix tercih edilmelidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar