kıvırcık ali

nasıl oluyorda herifin kafasında bir tek tel saç olmadığı halde kafasının ayna gibi parıl parıl parlamasına rağmen evet nasıl oluyorda lakabı kıvırcık ali oluyor? burada ki kıvırcık lakabının verilmesi saçtan ötürü mü yoksa vucutta kıvırcık halde çıkan kıllardan ötürü mü verildi? kıvırcık hangi kıvırcık? bunun cevabını ver lan bize!.. ayrıca arzu adında ki kendi hemşehrisi ile kırıştırıp karısını boşayan türkücü bozmasıdır...

(bkz: şeref ekmek bulamazken şerefsizinekmekfırınıaçması)
devamını gör...
bonus kart için reklam hazırlayan ajansların kendisini nasıl oluyor da farkedemediler diye hayretler uyandırmaktadır. bir an önce bonus reklamlarında görmek istediğimizdir.

not: bu ciddi bir taleptir ve söz konusu kart bu sanatçımızı reklamlarında oynatana kadar talebimiz her ortamda devam edecektir.
elbette ali bey oynamam dese son derece saygı duyarız ve oyna diye diretmeyiz ama o kart yüzlerce kişiye (çoğu da ünlü sima) "kıvırcık" saç taktırdı da bizim ali beye o perukları taktırmaması son derece ayıp.
devamını gör...
geçirdiği trafik kazası sonucu rahmet i rahman'a kavuşmuştur. Allah taksiratı affeyleye.

burda dost bildiğin anam ısırgan otu
elini tuttun mu bil ki elin yanıyor
devamını gör...
ahmet kaya, barış manço ve diğer sanatçılar gibi öldükten sonra var olduğunun farkına varılacak güzel yürekli, güzel insan. åžeref ekmek bulamazken şerefsiz bulur mantığının egemen olduğunu dünyada onurlu duruşuyla gönüllerde yer etmiştir kendisi.
Allah rahmet eylesin.
devamını gör...
ruhunuza az yada çok bi şekilde dokunmuş bir şey daha kopunca sizden, ölümün serseri bir kurşun gibi dolaşmakta olduğunu bir kez daha anlıyorsunuz.

Allah hepimize rahmet eylesin.

devamını gör...
Allah taksiratını affetsin, rahmetiyle muamele etsin. ne diyeceğimi bilmiyorum. insan dinlediği müziğin arkasındaki sesin ölümünü idrak etmekte zorlanıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar