gerici, yobaz, çağ dışı anlayışla ingiltere'de ; thomas cook havayolları ile birmingham kentinden kanarya adaları’na gitmek isterken kıyafetinin çok açık olduğu için ''rahatsızlığa neden olacağı '' ve '' uygunsuz olduğu'' gerekçeleriyle uçağa alınmayan kadındır.

uçağa binerken mürettebat, kadının kıyafetini işaret etti ve kadına uçağa böyle binemeyeceğini söyledi , eğer ‘üzerini örtmezse’ uçaktan çıkaracaklarını da söylediler.

sonuçta kadın kuzenin ceketini üzerine örterek uçağa binebilmiş , sonrasında da bütün sosyal medyada şirketi reklam edip cnn'de filan da çıkınca şirket özür dilemiş.

haber ve resimler

yani sütyenle uçağa binmek niye uygunsuz olsun ki , ne çağ dışı insanlar bu ingilizler , bizim 8 mart'taki feminiklerden biraz gönderelim de medeniyet öğretelim biraz.
devamını gör...
laga luga yapan çok olmuş sosyal medyada ama kızın tam da amaçladığı gibi sağlam bir pr çalışması yaptığı oldukça aşikar duruyor. engellenmiş de, özgürlükmüş de, haksızlıkmış da geçelim lütfen. biraz hanımefendinin profili incelendiğinde bile agresif bir tarzı benimsediği görülüyor. muhtemelen kasıtlı olarak çıkardığı sorunlar silsilesinin son etabında uçuş esnasında problem yaşamamak adına bu karar alınmıştır, ingilizleri yemiş bizi bari yemesin.

edit: hayır yani açıp gösterdiği de bişiy olsa, abazan bünyelerde çıplaklıkla prim yapmaya ancak müsait olan biçimsiz bir vücudu var.
devamını gör...
muhtemelen olay çıkarmak için tasarlayarak başka biçimde kıyafetini daha teşhirci hâle sokmuş da olabilir.

öte yandan doğu veya batı, kuzey veya güney fark etmez. toplumsal kurallar dinden bağımsız olabilmektedir ve doğrusu da budur. çıplaklık normlarına sen sınırı dine göre koyarken başkası başka şeylere göre koyabilir. çıplaklar kampını da dinliler kurmamıştır ama çocuk alınmaz. kamuya açık yerde cinsel organ gösterilmez vs vs.
devamını gör...
çıplaklık öncelikle fıtrata aykırıdır.
din de fıtratla örtüştüğü için çıplaklığı yasaklar. ama dini kaygısı olmayan insanlar bile toplum içinde teşhirci tavrananlardan rahatsız olur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar